Go to content

Torba shopper – dlaczego warto ją mieć?

Torba typu shopper to torebka, która może pomieścić wiele przedmiotów w jednym miejscu, zastępując szereg mniejszych torebek, które wykorzystalibyśmy do noszenia znacznego bagażu. Przez wielu stylistów oceniana jest jako must-have w kobiecej garderobie. Jak wybrać ten niezwykle przydatny dodatek i czy torba tego typu może być nie tylko rozwiązaniem komfortowym, ale i stylowym? Odpowiedzi znajdziesz a artykule.

Torba shopper – zalety

Przede wszystkim należy podkreślić pojemność torebki typu shopperW torbie tego rodzaju zmieści się cały kobiecy „niezbędnik”, w postaci np. kosmetyków, zakupów, notesu, lunch boxu czy nawet butów na zmianę. W związku z czym jest to zakup uniwersalny – ta jednokomorowa torba to dobry wybór się tak na wyjście na zakupy – zgodnie z nazwą – ale doskonale sprawdzi się także podczas czasu spędzanego z przyjaciółmi czy wypadu na siłownię. To dobry wybór również dla pań pracujących, czy studiujących – tego typu torebka z powodzeniem pomieści nawet kilka książek czy teczek z dokumentami.

Torba shopper – gdzie jeszcze się sprawdzi? 

Taka torebka mieści wszystko, co akurat chcielibyśmy mieć pod ręką. Torba shopper sprawdzi się szczególnie dobrze w wypadku każdego, kto prowadzi aktywne życie, przebywając bardzo często poza domem. Warto tu wspomnieć jeszcze o jednym – to doskonały dodatek dla plażowiczów, korzystających z tego rodzaju aktywności tak w sezonie, jak i poza sezonem. Zawsze, bez względu na przeznaczenie, wybierajmy torebki shopper dobrej jakości, bo tylko wówczas torebka będzie miała szansę posłużyć podczas tak wielu okazji. Trzeba także zwracać uwagę na to, czy torebka posiada jakieś dodatkowe kieszenie, które pozwolą na lepszą organizację przenoszonych rzeczy – nie wszystkie modele są w takie udogodnienie wyposażone.

Torba shopper – jak wybrać najmodniejszy model?

Przede wszystkim należy pamiętać, że w modzie jest różnorodność. Torba shopper występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Przebierać można także w ich deseniach i fakturze. Tak szeroki asortyment znajdziemy choćby w sklepie CCC, gdzie zakupić można torebki shopper, tak stacjonarnie, jak i online. Szukać można takich ciekawych materiałów jak  skóra czy filc, jak i zdecydować się rozwiązanie w formie gumy czy poliestru. Pamiętamy, że torby shopper projektowane są z wykorzystaniem różnego rodzaju ozdób  – poszukiwać można modeli ozdobionych frędzlami bądź ćwiekamiNie mniej popularnym rozwiązaniem jest umieszczanie na torbie grafiki. Warto szukać modeli, które tworzą znani artyści, bo i takie torebki shopper można zaleźć na rynku.

Torba shopper – przykłady innych modnych modeli torebki

Jeżeli torba typu shopper z grafiką, wyda ci się zbytnią ekstrawagancją, pamiętaj, że do codziennych stylizacji sprawdzają się modele gładkie, o stonowanych i neutralnych barwach, takich jak beż, brąz lub czerń. Ci szukający nowości i ekstrawagancji mogą zdecydować się na torbę shopper o intensywnym kolorze, np. czerwieni. Torby shopper, w zależności od wyboru modelu, mają szansę sprawdzić się we wszelkich stylizacjach,  tak w sportowych  – bluza + jeansy (tu aż prosi się o zastosowanie ekstrawagancji i nowości), jak i będąc dodatkiem do eleganckiego płaszcza bądź marynarki (tu warto postawić na klasykę).

Pamiętajmy, że wybranie torebki shopper z rozmysłem, mając na uwadze całokształt swojej garderoby, pozwoli radykalnie ograniczyć ilość torebek, które trzeba mieć, bo torba shopper okaże się tak wielozadaniowa. Oczywiście wciąż można poszerzać swoją kolekcję dodatków, warto jednak pokusić się o komfort, że bez względu na wielkość kolekcji, my zawsze mamy taką torbę, która jest potrzebna, w postaci jednej – doskonale wybranej torby shopper.