Go to content

To, co widzisz na tym obrazku wiele powie o tym, jak postrzegają cię inni

Sposób, w jaki postrzegamy siebie, znacznie różni się od tego, jak postrzegają nas inni. I chociaż możemy nigdy nie poznać dokładnej prawdy o tym, co inni o nas myślą, psychoanaliza z całą pewnością może nam w tym pomóc.

W XX w. naukowcy Hermann Rorschach i Sigmund Freud używali testów plam atramentowych i innych symboli, aby lepiej zrozumieć sposób myślenia swoich pacjentów. Wierzyli, że sposób, w jaki ich pacjenci interpretowali obrazy, może odblokować klucze do ich prawdziwej psychiki, rzeczy, do których by się nie przyznali. I w wielu przypadkach pomogli i zrozumieli wielu ludzi. Ponadto utorowali drogę współczesnej psychologii.

Jest wiele takich wiele złudzeń, plam atramentowych i testów psychologicznych, które krążą po Internecie, zapewniając dogłębny i dokładny wgląd w ukryte prawdy naszej duszy, a także w postrzeganie nas przez innych. Przyjrzyj się poniższemu obrazkowi i pomyśl o pierwszej rzeczy, którą zobaczysz. Następnie spójrz na wyjaśnienie, aby dowiedzieć się, jak postrzegają cię inni. Bez oszukiwania!

Co zobaczyłaś? Wybuch czy parę?

Jeśli widziałaś eksplozję, ludzie postrzegają cię jako osobę magnetyczną. Jesteś towarzyską lub przynajmniej towarzyską osobą, która lubi być w centrum uwagi. Jednak jednocześnie masz tendencję do bycia bardzo krytyczną wobec siebie.

Jeśli widziałaś parę, jesteś osobą bardzo skoncentrowaną na ludziach, co oznacza, że ​​naprawdę cenisz relacje, które masz w swoim życiu. Jesteś bardzo skoncentrowana na uszczęśliwianiu innych, a ludzie zauważają, że chociaż możesz być cicha, jesteś troskliwa.