Go to content

Powiedz, co widzisz na obrazku i odkryj podświadome sekrety swojej osobowości

Każdy z nas patrzy na świat nieco inaczej. Każdy z nas ma swoją własną, niepowtarzalną perspektywę. Perspektywy te kształtowane są przez różne nasze życiowe doświadczenia i przeżycia. Niektórzy ludzie uwielbiają oglądać filmy akcji, a inni nie, a czasami, gdy dwie osoby obserwują konkretną sytuację, każda ma swoją wersję tego, co się wydarzyło. Czasami ten sam obiekt, który widzi kilka osób, jest interpretowany na różne sposoby przez każdą z nich. Te perspektywy ujawniają ukryte szczegóły dotyczące naszych osobowości.

Poniższe ćwiczenie jest narzędziem analitycznym zaprojektowanym, aby pomóc odkryć te podświadome sekrety. W tym teście po prostu spójrz na poniższe zdjęcie i zwróć uwagę na pierwszą rzecz, którą zauważysz na obrazie. Co jako pierwsze rzuciło ci się w oczy? Zanotuj to, a my wyjaśnimy, co może to dla Ciebie oznaczać.

TWARZ

Twarz na zdjęciu obejmuje wiele innych obrazów. Ty podobnie – jesteś zainteresowana wieloma aspektami samorozwoju i budujesz swoją osobę z misternie dobieranych puzzli. Starasz się stworzyć najlepszą wersję siebie, ponieważ zdajesz sobie sprawę, jakie wspaniałe korzyści może przynieść uporządkowanie tego, co w głowie. A sukces jest przecież dla ciebie bardzo ważny.

Zbierasz różne elementy i składasz je, aby stworzyć idealny obraz siebie. Te elementy mogą być materialne: ubraniami, akcesoriami, elektroniką, przyjaciółmi, partnerami i tak dalej. Ale mogą to również być rzeczy niematerialne: doświadczenia, uczucia, osiągnięcia, wartości, talenty i wspomnienia, z których też bierzesz to, co najlepsze i dokładasz do własnego wizerunku.

Twoja strategia jest naturalna i bardzo dobra, po prostu upewnij się, że twoim głównym celem nie jest pogoń za aprobatą innych.

DRZEWO/MÓZG

Drzewo, które wygląda jak mózg, oznacza, że wiedza i mądrość są dla ciebie bardzo ważne. Znajomość własnej psychologii ma ogromne znaczenie, pomaga ci być dobrym sędzią charakteru w kontaktach z innymi ludźmi. Twoi przyjaciele mogą uważać cię za kogoś naprawdę mądrego. Możesz również mieć tendencję do nadmiernego przemyśliwania niektórych tematów.

Twoje pragnienie wiedzy nie kończy się na samym myśleniu, ale może również rozciągać się na sfery medytacji i duchowości. Szukasz głębokiego sensu natury życia: kim jestem i dlaczego tu jestem?

Opinie innych nie są dla ciebie istotne i niełatwo cię do czegoś przekonać. Twoje mocne zrozumienie życia pomaga ci trzymać się własnego zdania w rozmowach.

Utrzymuj swoje zdrowie fizyczne poprzez ćwiczenia i zdrowie emocjonalne poprzez empatii dla siebie, a twoje zdolności umysłowe z pewnością będą jasnym światłem dla osób wokół ciebie.

PTAKI/NATURA

 

Podobnie jak ptaki na tym obrazie, ty również czujesz, że nie jesteś ograniczona przez nienaturalne „pudełko” oczekiwań społeczeństwa. Oczekiwania dotyczące „normalnego” życia Cię nie interesują, ponieważ bardziej niż czegokolwiek innego pragniesz wolności i umiejętności podążania za własnym sercem.

Konformizm nie jest czymś, nad czym kiedykolwiek poważnie byś się zastanawiała, ponieważ kochasz siebie na tyle, by nigdy nie porzucić swojej pięknej i inspirującej indywidualności.

Podróżowanie i poznawanie świata, przyroda, krajobrazy i różne kultury – to jest to, co bardzo Cię interesuje. Zbyt długie przebywanie w tym samym miejscu i rutyna mogą sprawić, że życie stanie się trochę nudne. Podążaj za swoim sercem i ufaj, że kiedy kierujesz się sercem, to podążasz zawsze we właściwym kierunku i dla dobra wszystkich.

Dobrze jest zachować odpowiedzialność, ale od czasu do czasu wyluzuj się, a nawet więcej niż raz na jakiś czas.

Fot. Igor Morski