Lifestyle

Szampon i odżywka Buña – idealny duet dla słowiańskich włosów

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
Fot. Materiały prasowe
 

Słowianki to piękne kobiety, które niestety zmagają się z problemem cienkich, słabych i często także… wypadających włosów. Zima również nie sprzyja ich kosmykom, wzmagając wypadanie oraz pozostawiając je suchymi, płaskimi i wyglądającymi niezdrowo. W tej sytuacji Polkom z pomocą przychodzi marka Buña. Dzięki ekstraktowi z szałwii zawartemu w szamponie i odżywce marki szybko przywrócimy naszym pasmom piękny połysk i zdrowy wygląd, a dodatkowo zwiększymy ich objętość oraz ułatwimy ich układanie.

Szampon do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Głębokie odżywienie włosów i skóry głowy po zimowych chłodach to zasługa połączonego w tym szamponie ekstraktu z szałwii z nawilżającą gliceryną. Zawarte w produkcie składniki wygładzające i dodające objętości skutecznie zniwelują problem opadających włosów oraz nadadzą im zdrowy wygląd. Po umyciu kosmyki będą miękkie, lśniące i wygładzone, ich objętość będzie wyraźnie zwiększona, a do tego będą się doskonale układać.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Odżywka do włosów cienkich i osłabionych z szałwią

Odżywka dopełni efektu działania szamponu pozostawiając włosy mocniejszymi, odżywionymi i lśniącymi. Dodatkowo pomoże ona wyraźnie zwiększyć objętość fryzury. Taki efekt gwarantuje zastosowany w kosmetyku ekstrakt z szałwii, który głęboko odbudowuje włosy oraz kompleks dodający objętości, który poprawia ich wygląd bez obciążania.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Sugerowana cena szamponu: 8,99 zł

Sugerowana cena odżywki: 7,49 zł


Artykuł powstał we współpracy z marką Buña


Lifestyle

Jak przeforsować swoje zdanie w związku? Strategia dostosowana do jego znaku zodiaku

Redakcja
Redakcja
27 kwietnia 2018
Fot. iStock/Bobex-73
Następny

Wszystkie znamy te momenty, gdy w żaden sposób nie idzie przekonać faceta do swoich racji. Wydaje nam się, że jasno komunikujemy swoje opinie i potrzeby. Już dawno porzuciłyśmy metodę „niech się domyśli”, tymczasem efektów brak. Wciąż drzemy ze sobą koty, stosujemy różne nieczyste zagrania. A problem jak był, tak jest.

Pytanie brzmi, dlaczego to wszystko nie działa? Chociaż tyle jest poradników o właściwej komunikacji w związkach, nie brakuje dobrych rad, wciąż mamy problem z tym, żeby dojść do porozumienia. Odpowiedź może być prostsza niż nam się wydaje. Wiele zależy od cech charakteru, uwarunkowanych znakiem zodiaku. Można się śmiać, że to bzdury, ale dlaczego nie spróbować, skoro już wszystko inne zawiodło? Najwyżej później się odszczeka.

Chcesz przeforsować swoje zdanie w związku? Zależy ci, żebyś w końcu była zrozumiała? Nie wiesz, jak się wyrażać i jak tłumaczyć, żeby w końcu doleciało? Skorzystaj z tego krótkiego poradnika. Masz tu gotową strategię, dostosowaną do jego znaku zodiaku.

Źródło: Bustle

Lifestyle

Kilka błędów, które popełniamy, czyli czy na pewno wiesz jak trzymać kieliszek z winem

Redakcja
Redakcja
26 kwietnia 2018
Fot. iStock/Courtney Keating

Możesz myśleć, że świetnie radzisz sobie w towarzystwie i zawsze umiesz się zachować, ale prawda jest taka, że gafę możesz strzelić nawet wtedy, gdy pijesz kieliszek wina podczas weselnego przyjęcia. Gotowa na lekcję etykiety? 😉

1. Nigdy nie ściskaj podanej ci dłoni „na siedząco”.

Jeśli ktoś podchodzi do twojego stolika się przywitać, wstajemy, bez względu na płeć. Wyjątek stanowią oczywiście osoby niedomagające, mocno starsze i chore.

2. Liczba pocałunków w policzek (na przywitanie) zmienia się w zależności od szerokości geograficznej.

W Stanach jest to jeden pocałunek (prawy policzek do prawego policzka). Jeśli podróżujesz po Europie, na przywitanie dostaniesz dwa, a nawet trzy pocałunki.

3. Gość honorowy na imprezie zawsze znajduje się na prawo od gospodarza.

5. Talerz z zupą należy odchylać od siebie.

6. Pod koniec posiłku serwetkę składasz na pół i umieszczasz po lewej stronie talerza, w ten sposób pokazujesz, że skończyłaś jeść

7. Kiedy wysyłasz zaproszenie, nigdy nie pisz „proszę RSVP”.

To sformułowanie jest zbędne. Zwrot RSVP oznacza répondez s’il vous plaît , co tłumaczymy „Proszę odpowiedzieć”, więc „proszę” zostało już w nim uwzględnione.

I jak? Wiedziałaś? 😉 Jeśli nie, to się nie martw. Nawet księżna Kate popełnia czasem gafy.


Zobacz także

6 oznak, że twoja inteligencja jest powyżej przeciętnej

5 pytań do ginekologa. „Ciepło, wilgotno i słodko, to idealne warunki do rozwoju stanu zapalnego”

Problemy z zębami w ciąży – wszystko, co musisz wiedzieć