Go to content

Święta poza domem – gdzie spędzić je z całą rodziną?

Na sklepowych półkach ułożono szklane bombki, w radiowych playlistach rozbrzmiewają zimowe utwory, a w kubkach coraz częściej parzona jest cynamonowa kawa. Czujesz tą zbliżającą się, magiczną wręcz, świąteczną aurę? Nie da się ukryć, że w najbliższych tygodniach czeka Cię szykowanie i planowanie niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli jednak nadmiar obowiązków i organizacyjny chaos kłóci się z Twoją, tegoroczną wizją, pamiętaj, że zawsze możesz celebrować Wigilię… w hotelu.

Zalety Świąt poza domem

Znasz to uczucie, gdy tuż przed Świętami Twój kalendarz zapełnia się tysiącem obowiązków i zadań? Nagle, na kilka dni przed kolacją, musisz: kupić dodatki i dekoracje, dzięki którym przystroisz mieszkanie, stworzyć menu, zaplanować wszystkie prezenty, przeanalizować listę gości, zapewnić nocleg przyjezdnej części rodziny…

To dopiero nazywa się chaos!

Przedświąteczna gorączka – chociaż na swój sposób magiczna i wyjątkowa – potrafi przysporzyć sporo kłopotów i niesnasek. To w tym czasie dwoisz się i troisz, aby zapewnić doskonale zorganizowane i niezapomniane dni dla wszystkich swoich bliskich. I tak co roku, za każdym razem, niczym w „Dniu Świstaka”.

Nic więc dziwnego, że wiele rodzin, coraz częściej, poszukuje alternatyw dla tego szalonego i intensywnego okresu. Idealnym rozwiązaniem jest zachowanie tej cudownej aury i jednocześnie – znalezienie przestrzeni na relaks, odpoczynek, złapanie oddechu i spędzenie czasu z rodziną. W odpowiedzi na te potrzeby działają hotele, które biorą na swoje barki cały proces organizowania Świąt, dając swoim gościom najcenniejszy prezent – spokój i czas, którego zwykle im brakuje.

Święta w hotelu – jak to wygląda?

Święta w hotelu (https://www.bacowkaradawa.pl/pakiety/boze-narodzenie-w-hotelu) – w ogólnym założeniu – niewiele różnią się od Świąt, organizowanych w domowym zaciszu. Podczas tych kilku dni nadal możesz kosztować tradycyjnych, słynnych, świątecznych dań, śpiewać kolędy, spędzać czas z rodziną, zachwycać się zielonym drzewkiem i wręczanymi prezentami. Z tą różnicą, że nie musisz już przejmować się planowaniem, organizowaniem, kupowaniem i tworzeniem. Wszystkie te obowiązki wykonuje za Ciebie personel i przyhotelowa restauracja, która dba o to, aby Twoje Święta były naprawdę wyjątkowe.

Świąteczny Hotel Bacówka Radawa & SPA 

Przykładem hotelu, który oferuje takie Święta, jest Hotel Bacówka Radawa & SPA. Obiekt znajduje się we wschodniej części Polski – w województwie podkarpackim – nad rzeką Lubaczówką i w otoczeniu przepięknych, leśnych krajobrazów. Bliski kontakt z naturą i rozpościerająca się cisza to idealne tło do relaksu, odpoczynku i spokojnych dni dla całych rodzin.

Hotel oferuje szereg atrakcji – zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych gości. Na ich czele jest np. lodowisko, z możliwością wypożyczenia łyżew; animacje dla dzieci; Pokój Klocków, Kącik Czytelnika i Salę Kinową; wieczory góralskie w towarzystwie aromatycznego grzańca; a także SPA, które oferuje zabiegi dla całej (naprawdę całej!) rodziny. Dzięki temu – świąteczne wieczory spędzić możesz w bani z gorącą wodą albo w mini-zoo, gdzie Twoja pociecha nakarmi najmłodszych mieszkańców Bacówki.

Dodatkowo, z myślą o tym wyjątkowym czasie, hotel przygotował specjalny, świąteczny pakiet, w którym znajdziesz m.in. 2 noclegi w luksusowym pokoju lub domku, wykwintną kolację wigilijną, wieczór kolęd, a także nielimitowany dostęp do strefy, w której znajdziesz basen kryty, saunę, grotę solną, jacuzzi, balię oraz siłownię.

Połączenie tylu atrakcji, przepięknych krajobrazów i doskonałej obsługi sprawi, że najbliższe Święta będą wyjątkowe, magiczne i tak przyjemnie… relaksujące!