Go to content

Świąteczny horoskop – sprawdź co cię czeka w te Święta

fot. Pexels

Odliczamy dni do corocznego świętowania. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy, rodzinny czas, który mimo przewidywalności potrafi zaskoczyć. Zastanawiasz się, co Cię czeka w te Święta? Razem z tarocistką Siją przygotowaliśmy dla Was świąteczny horoskop.

Planety podpowiadają Nam, że najwyższy czas odkryć wszystko to, co Nas zatrzymuje?! Zakończyć iluzje i pożegnać wszystko co w Nas drzemie już zbyt długo. Uleczyć czas separacji. Weźmy się w garść. Każdy z Nas powinien wziąć za siebie odpowiedzialność.

Najwyższa pora i czas obudzić świadomość, bo przed Nami długoterminowe decyzje nad którymi warto dobrze się skoncentrować, zachowując zdolność oceny sytuacji z różnych perspektyw w obecnej rzeczywistości. Wykorzystaj swoją wiedzę, talenty i umiejętności. Bądź człowiekiem czujnym, tolerancyjnym, doceniaj wrażliwość innych.

BARAN 

Jesteś zdeterminowany, entuzjastyczny, pełen pasji i pewny siebie, zawsze gotów do działania – nie zapominaj o tym. Wszystko co się wokół Ciebie dzieje to nowa przygoda, która podnosi adrenalinę. Twoja pewność siebie z łatwością zaprowadzi Ciebie do obranego celu. Pohamuj swoją impulsywność i niecierpliwość. Świąteczny czas przeznacz na odpoczynek. Zrelaksuj się, daj sobie chwilę wytchnienia. Nie poświęcaj całego wolnego czasu na przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Nie wszystko musi być idealnie, by było pięknie.

BYK

Jesteś szczery, praktyczny, odpowiedzialny. Na Tobie zawsze można polegać. Twoje mocne zaangażowanie uczuciowe rozproszy wszystko, co jest mało ważne. Skoncentruj się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze! Zachowaj umiar w rozpieszczaniu się jedzeniem. Czas Świąt Bożego Narodzenia to dla Ciebie czas wzajemnej sympatii. Odpręż się. Odpocznij. Raduj się czasem z bliskimi.

BLIŹNIĘTA 

Jesteś uczuciowy, łatwo nawiązujesz nowe znajomości i adaptujesz się do nowych warunków. Dużo od siebie dajesz i teraz dużo dobra w zamian dostajesz. Nie spędzaj zbyt dużo czasu przed telewizorem czy z telefonem w ręku. Niech świąteczne kolędowanie poruszy Twoje serce. Nadchodzi idealny świąteczny czas, by poprawić i umocnić relacje. 

POLECAMY RÓWNIEŻ: Jedyna pewna rzecz w życiu to zmiana. W 2023 r. te pięć znaków poczuje ją na własnej skórze

RAK 

Jesteś emocjonalny, empatyczny, lojalny. Masz bardzo bujną wyobraźnię. W czasie Świąt Bożego Narodzenia dotrze do Ciebie dużo nowych wiadomości, które rozwieją Twoje obawy. Ruszasz do przodu, każdego dnia na luzie, z pozytywną energią. Zapomnij o swoich słabościach. W nadchodzące Święta odczujesz wiele miłych chwil. W związku poczujesz się bardzo potrzebny. 

LEW 

Jesteś charyzmatyczną, kreatywną osobą o złotym sercu. Twój wygląd jest nieskazitelny, zawsze zostajesz zauważony i doceniony. Twoja inicjatywa i silna wola zostanie nagrodzona potrójnie. Nie daj się kusić wewnętrznym humorom. Czas zapomnieć o pracy i nadrobić zaległości w rodzinnym gronie. Świętuj tak jak lubisz, w końcu to Ty jesteś wodzirejem każdej dobrej imprezy. 

PANNA 

Jesteś pracowitą i praktyczną osobą, dobrze wykorzystujesz swój analityczny umysł. Jest idealnie. Twoje starania zostały dopięte na ostatni guzik. Zapewne to koniec podróży. Ty i wszystko wokół Ciebie już lśni magią Świąt. Zaufaj wreszcie sobie! Okazuj uczucia bliskim. Nadchodzi czas na świąteczny wypoczynek i relaks przy dźwięku kolęd.

WAGA 

Jesteś osobą dyplomatyczną, uprzejmą i sprawiedliwą. Wspaniałe wszystko potrafisz dopełnić romantyzmem i miłością. Długi spacer z rodziną sprawi Ci ogromną przyjemność. Doceniaj czas z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi. Dla Was to czas świętowania i podsumowania wielu sukcesów. 

SKORPION

Zaradność, upartość, bliskość i otwarte serce jest dla Ciebie kluczowe. Wszystkie swoje moce skoncentruj na najważniejszych zadaniach, a wszystko na co czekasz – doprowadzisz do siebie. Najważniejsze dla Ciebie jest to, by być w ścisłym gronie rodziny i przyjaciół. Czas serdecznych rozmów, na które tak długo brakowało czasu wypełni te cudowne święta.

STRZELEC 

Jesteś szczerym, niecierpliwym idealistą. Potrzebujesz nowych doświadczeń. Rozwiej wątpliwości. Podążaj pewnie za każdym kolejnym krokiem, który prowadzi Cię do celu. Trudno usiedzieć Ci w jednym miejscu. Spróbuj zapanować nad tą słabością i nie kontroluj innych. Wrzuć na luz. Spędź cudowny świąteczny czas w gronie najbliższych, przecież tak długo o tym marzyłeś.

KOZIOROŻEC 

Jesteś mistrzem w swoim fachu, najbardziej zdyscyplinowany, chętny do zdobywania wiedzy dla rozwoju swoich pasji. Odkrywaj kolejne talenty i zainteresowania z entuzjazmem. Wybieraj te co wnoszą dla Ciebie więcej czasu na reset! Świąteczny nastrój pozwoli Ci cieszyć się z niespodzianek, które przygotowała rodzina.

WODNIK 

Cechuje Cię niezależność, oryginalność, fantazja. Jesteś lekiem na odstresowanie się dla innych. Dziel się pozytywną aurą i pędź po satysfakcjonujące dla Ciebie wyzwania, by być światłem dla innych ludzi. Nie uciekaj od problemów w iluzje. Wspólne chwile z ukochaną rodziną świętuj, by omówić nieco przyszłość i poczuć uziemienie. 

RYBY 

Jesteś sympatyczną, delikatną, duchową i wrażliwą osobowością, kochającą sztukę. Wykorzystaj swoje siły i możliwości. Tak niewiele musisz zrobić, by osiągnąć sukces. Nie zapominaj o swojej słabości do drzemki, złap ją nieco wcześniej. Czekają na Ciebie rodzinne rozmowy i świętowanie do długich godzin nocnych.