Go to content

Superrabaty na sprzęty Whirlpool w Max Kuchnie

Kiedy urządzasz kuchnię, warto szukać okazji, które pozwolą Ci płacić mniej chociażby za sprzęt AGD. W najnowszej promocji Max Kuchnie zgarniasz rabaty na urządzenia marki Whirlpool kupowane w zestawach. Sprawdź, ile możesz oszczędzić!

AGD Whirpool – w zestawie taniej

W trwającej w sieci Max Kuchnie promocji przy zakupie AGD Whirlpool w zestawie, zyskujesz ekstra rabaty. Zniżka przysługuje nam na najtańsze z urządzeń, a jej wysokość zależy od liczby zakupionych sprzętów – im większy komplet, tym większe oszczędności. Specjaliści AGD z Max Kuchnie przygotowali dla nas dedykowane zestawy w dwóch wariantach: 4+1 i 3+1, dzięki którym – stosunkowo do naszych potrzeb – wyposażymy kuchnię w najpotrzebniejsze urządzenia. Ile możemy zyskać, decydując się na którąkolwiek z opcji?

AGD Whirlpool w zestawach 4+1 i 3+1 – jaki rabat?

Zakup zestawów AGD Whirlpool premiowany jest zniżką udzielaną na najtańsze z urządzeń. Rabat otrzymamy, decydując się na zakup kompletu składającego się z czterech bądź pięciu sprzętów. Na jakie zniżki możemy liczyć?

AGD Whirlpool w komplecie 4+1

Przy zakupie 5 urządzeń marki Whirlpool w zestawie, przysługujący nam rabat na najtańszy produkt wynosi aż 75%. Oznacza to, że chociażby pięciopalnikową płytę gazową jesteśmy w stanie kupić za mniej niż 300 zł, a za chłodziarko-zamrażarkę do zabudowy zapłacić niespełna 700 zł. W ten sposób w naszej „kieszeni” może zostać nawet ponad 2000 zł.

Sprzęty Whirlpool w zestawach 3+1

Za najtańsze z urządzeń Whirlpool wchodzące w skład 4-elementowego zestawu zapłacimy jedynie połowę ceny. Rabat w wysokości 50% możemy zyskać na przykład na płytę indukcyjną czy płytę gazową.

Dodatkowo, na większość urządzeń Whirlpool kupionych w salonach Max Kuchnie w komplecie z meblami, bez względu na to, na który z wariantów się zdecydujemy, otrzymamy 5-letnią gwarancję.

Asortyment Whirlpool w sieci Max Kuchnie

Bogata oferta urządzeń Whirlpool, dostępna w salonach Max Kuchnie daje nam możliwość łatwego namierzenia sprzętów, które sprostają naszym oczekiwaniom. Znajdziemy tu zarówno AGD do zabudowy, jak i wolnostojące o zróżnicowanej funkcjonalności i designie. Dobór sprzętów do kuchni w studiach Max Kuchnie jest tym prostszy, że możemy korzystać z wiedzy i doświadczenia pracujących w nich specjalistów.

Z Max Kuchnie urządzasz całą kuchnię w jednym miejscu

W sieci Max Kuchnie działa aktualnie już ponad 300 salonów rozlokowanych w całej Polsce. W każdym z nich możemy liczyć na kompleksowy zakres usług w zakresie planowania i realizacji mebli kuchennych na wymiar, ale i doboru sprzętów AGD wraz z możliwością ich zakupu. Dodatkowo możemy też skorzystać z oferty producentów materiałów wykończeniowych, elementów dekoracyjnych, oświetlenia czy akcesoriów kuchennych. Tak szeroki zakres usług i produktów pozwala nam zaaranżować całą kuchnię w jednym miejscu.