Go to content

Sprawdź, gdzie uciekają twoje endorfiny. Akcja #ŁapENDORFINY

Fot. iStock

Bierzesz czy dajesz? Ile rzeczy w ciągu dzisiejszego dnia zrobiłaś dla innych? Wydaje ci się, że nic, że niewiele, a może to tylko przy okazji? A przecież cały dzień ganiałaś, jak na wyścigi… Wszystkie to znamy, codzienny kołowrotek. Ale najwyższa pora, żeby nie kończyć już dnia ze sławetnym „padam z  nóg” na ustach. A gdybyś wieczorem, siadała na kanapie i myślała sobie: uff, robota zrobiona, wszystko gra, to może jeszcze wyskoczę na siłownię/spacer/basen/do kina? No tak, mamy pandemię, siłownia i basen zamknięte, ale czy to nie czasem jedynie wymówka?…

Weź kartkę i podziel ją na dwie części. W jednej kolumnie wypisz wszystkie rzeczy, które zrobiłaś dziś dla kogoś innego, w drugiej te, które ktoś zrobił dla ciebie. A teraz podkreśl te rzeczy, które zrobiłaś, ale wyręczona przez ciebie osoba, bez problemu  mogłaby wykonać je samodzielnie.

Pamiętaj, że na liście powinny się znaleźć wszystkie czynności; np. zrobienie komuś kawy, śniadania, kanapek do szkoły/do pracy, ugotowanie, sprzątniecie ubrań do szafek, wyręczenie koleżanki w pracy itp.. Poświęcamy naprawdę dużo czasu i uwagi dla innych, i jest to cudowne… tak długo, jak nie ponosimy za to najwyższej ceny – siebie. Bo granica bywa bardzo cienka, a my niesiemy na barkach znamię czasów przesyconych perfekcjonizmem.

Każda uczciwa relacja między ludźmi równoważy się. Dawajmy z siebie wiele, to piękne, ale nie bójmy się odmawiać i odpuszczać. Czy są na twojej liście rzeczy, na które poświęciłaś dziś sporo czasu i energii, choć z powodzeniem mógł się zająć tym ktoś inny? Czy „twoja” kolumna jest wypchana po brzegi?

To co, może warto w ten weekend pochylić się nad swoim czasem? Myślę, że z pewnością uda się uszczknąć go nieco więcej na własne zdrowie i dobre samopoczucie! Do dzieła!

Akcja #łapENDORFINY

Naszych wyzwań szukajcie na naszym profilu na Facebooku: @ohmepl w każdy poniedziałek, środę i piątek. Na miejsca. Gotowi. Start.

Nagrody:

10 x pachnący zestaw do domu marki Boles d’olor*

W skład zestawu wchodzą:

1 x mikado (patyczki zapachowe)

Patyczki zapachowe, które pochłaniają i rozpraszają zapach w progresywny, delikatny i bardzo trwały sposób. Walorem Mikado jest estetyka, którą można wykorzystać, jako element dekoracyjny w domu lub biurze. Umieść wazon w wybranym miejscu, a po kilku godzinach Twój dom wypełni zapach.

1 x kadzidła naturalne

Kadzidło na bazie neutralnych roślinnych żywic aromatycznych i szlachetnego drewna, do którego dodawane są olejki eteryczne pochodzenia roślinnego. Kadzidło zużyje się w ciągu około 45 minut, ale zapach utrzyma się przez wiele godzin.

1 x saszetka do szafy

Klasyczna saszetka zapachowa idealna do powieszenia w dowolnym miejscu, z praktycznym wieszakiem. Nadaje się do umieszczenia w szafie, szufladzie, wieszaku na ubrania lub pod siedzeniem samochodu.

1 x woreczek do szuflady

Aromatyczne „perełki” zapakowane w tiulową torebkę idealnie nadają się do perfumowania w szufladach. Woreczek może być również stosowany w innych zakątkach domu, w szafie, w walizce oraz w samochodzie.

1 x perfum do wnętrz (spray)

Najłatwiejszy i najszybszy sposób na perfumowanie domu odświeżaczem powietrza, który można stosować w każdym pomieszczeniu. Dzięki wygodnemu dozownikowi, to Ty decydujesz o intensywności zapachu.

1 x olejek do kominka

Zapach Boles d’olor skoncentrowany w małej butelce do stosowania w kominkach ceramicznych. Wystarczy dodać kilka kropel do wody, żeby poczuć zapach.

1 x zapach do samochodu

Mała butelka wypełniona perfumami z drewnianą zakrętką, która działa jak dyfuzor zapachowy. Sznurek umożliwia powieszenie produktu na lusterku wstecznym. Ponadto jego innowacyjny i atrakcyjny design doda nutę oryginalności w Twoim samochodzie.

 

* zapach jest wybierany w sposób losowy przez sponsora nagrody.

Koniecznie odwiedźcie naszego partnera, który ufundował wspaniałe nagrody!

padmashop.pl

bolesdolorpolska

bolesdolorpolska

Akcja trwa od 12.11.2020 do 06.12.2020 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.