Go to content

Sportowa elegancja, moc i bezpieczeństwo. Nissan Juke, nowoczesny samochód dla wymagających kobiet

Fot. Materiały prasowe

Współczesność wymaga od nas, kobiet, łączenia w sobie wielu cech i umiejętności. Chcemy być dyspozycyjne zarówno w pracy, jak i dla rodziny, świetnie organizujemy swój czas, wykorzystując go w pełni. Ale by swą funkcję spełnić jak najlepiej, czerpiąc z tego radość i satysfakcję, potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Wsparcia partnera, niezawodnej komunikacji ze światem zewnętrznym oraz mobilności. 

Szczególnie możliwość bezpiecznego przejazdu z miejsca na miejsce własnym autem, wpisuje się w cechy niezależnej, nowoczesnej kobiety. Mimo, iż traktuje się nas zazwyczaj z większą rezerwą odnośnie do wiedzy motoryzacyjnej i wymagań co do posiadanego auta, pozory mylą. Czasy się zmieniły, a kobiety chcą wybierać samochód, który nie tylko zapewni bezpieczeństwo na drodze, ale będzie także designem odpowiadał na ich potrzeby. Bo prawda jest taka, że my potrafimy z powodzeniem wyszukiwać akcesoria czy sprzęty praktyczne i piękne zarazem.

Taka jesteś, współczesna kobieto

Nie, nikt tego nie określi lepiej od ciebie. Ale wybory, jakich dokonujesz na co dzień, mogą o tobie wiele powiedzieć. Jeśli jesteś nowoczesna, ambitna, wiesz czego pragniesz i odważnie sięgasz po swoje marzenia, twoje decyzje będą takie jak ty. Szukasz rozwiązań łączących w sobie najlepsze cechy, które sprostają twoim marzeniom. Styl życia, mieszkanie czy też dom, który wybierasz dla siebie i swoich bliskich czy auto, na pewno są wyjątkowe.

A co mówi o tobie… twoje auto? 

Twoje auto mówi o tobie wiele. Sprawdzili to badacze z Uniwersytetu Cambridge, którzy wykazali, że właściciele Nissanów to najbardziej życzliwi, lojalni i przyjaźnie nastawieni ze wszystkich kierowców. Czy to nie brzmi zachęcająco? Co więcej, zastosowanie najnowszych technik profilowania osobowości, pozwoliło określić, że kierowcy Nissanów są też najbardziej hojnymi, lojalnymi i przyjaznymi spośród właścicieli samochodów różnych marek w Europie. Poza tym, posiadacze aut tej marki, znacznie częściej niż inni przedkładają dobro bliźnich nad swoim, dążą do dobrobytu gospodarczego i sprawiedliwości społecznej. To bardzo pozytywne wiadomości, choć akurat Nissan Juke oferuje o wiele więcej, niż prawdopodobnie do tej pory mogłaś oczekiwać od samochodu idealnego dla ciebie.

nissan_brand_logo

Nissan Juke, samochód dla współczesnej kobiety

Odważna stylistyka zawsze odróżniała Nissana Juke od rywali, stanowiąc mieszankę sportowej elegancji z typową masywnością crossovera. Połączenie oryginalnego stylu, znakomitych osiągów i bogatego wyposażenia przyniosło sukces w postaci ponad miliona egzemplarzy sprzedanych od początku obecności modelu na rynku. Juke łączy unikatową estetykę z wyjątkową dbałością o szczegóły – od wyraźnie zakrzywionej szyby czołowej, poprzez przemyślnie ukryte klamki drzwi, aż po mocno wyprofilowane nadkola, podkreślające niepowtarzalną sylwetkę auta. Dzięki pakietom Nissan Design Studio personalizacja stała się integralnym elementem zakupu modelu Juke. Pakiety stylizacyjne pozwalają wprowadzić osobiste akcenty i za pomocą koloru dopasować estetykę wnętrza i nadwozia do indywidualnych upodobań.

Marzy ci się czerwony samochód z białymi klamkami? Albo czarny elegancki Juke ze sportowymi, żółtymi felgami? Doskonale, to właśnie TY wybierasz, a możliwości są praktycznie nieograniczone! Większość detali wnętrza oraz nadwozia możesz samodzielne wybrać właśnie tak, jak chcesz. Paleta kolorów dodatkowych akcesoriów pozawala puścić wodzę fantazji!

A co dokładnie możesz zmieniać? Całkiem sporo…

Nadwozie:

 • 10 kolorów nadwozia
 • wykończenie przednich lamp
 • wykończenie przedniego zderzaka
 • nakładki stylizujące przedniego zderzaka
 • nakładki na lusterka boczne
 • nakładki stylizujące klamki drzwi
 • nakładki na progi
 • spojler dachowy
 • górna nakładka stylizująca klapy bagażnika
 • wykończenie zderzaka tylnego
 • nakładki stylizujące zderzaka tylnego
 • felgi w kilkunastu konfiguracjach!

Wnętrze:

 • daszek zestawu wskaźników
 • gałka dźwigni zmiany biegów
 • konsola centralna i wykończenie drzwi
 • podłokietnik
 • wloty powietrza
 • dywaniki

Juke jest poza tym pełen innowacyjnych technologii, jak np. system NissanConnect najnowszej generacji, który może łączyć się ze smartfonem, uzyskując dostęp do różnych aplikacji, takich jak media społecznościowe czy radio internetowe. Najmocniejszą i najbardziej dynamiczną wersją w gamie modelu jest Juke NISMO RS – 218 KM czystych emocji!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Dostosuj Nissana Juke do własnych potrzeb

To nie ty powinnaś pasować o samochodu, a samochód powinien dopasować się do twoich potrzeb i wymagań. Nawet jeśli wydaje się to być ideałem niemożliwym do uzyskania, masz to w zasięgu ręki. Bez problemu nadasz swojemu Nissanowi Juke indywidualny charakter, dzięki wyjątkowym możliwościom personalizacji nadwozia i wnętrza. 

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Na co możesz mieć wpływ?

 • kabina auta — konsola, detale na drzwiach, oprawy otworów wentylacyjnych, daszek nad zestawem wskaźników, rękojeść dźwigni zmiany biegów, a także fotele i tapicerka drzwi są wykończone w jednym z czterech kolorów: czerwonym Detroit, białym London, czarnym Tokyo lub żółtym San Diego.
 • nadwozie — można udekorować oryginalnymi nakładkami na lusterka i przednie lampy oraz elementami wykończenia zderzaków. Opcje kolorystyczne personalizacji nadwozia to – analogicznie do wnętrza – czerwony, biały, czarny oraz żółty.
 • 18-calowe felgi — ze stopów metali lekkich. Nissan Design Studio zaprojektowało do nich specjalne kolorowe nakładki, podkreślające indywidualny styl nadwozia.

To oraz wyjątkowa moc i bezpieczeństwo, jakie oferuje wyjątkowy miejski crossover Nissan Juke, spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje i oczekiwania. Wybierając ten samochód, podarujesz sobie pewność najlepszego wyboru i niezawodność, która cechuje także ciebie każdego dnia.


 Wpis powstał we współpracy z Nissan Motor Co.