Go to content

Siła nici kosmetycznych – lepszego efektu w kremie nie znajdziecie!

Nici liftingujące to nowy trend medycyny estetycznej, który cieszy się ogromną popularnością, bo rzeczywiście efekty wizyt w gabinetach są rewelacyjne. Janda postanowiła wyjść naprzeciw wszystkim kobietom, które potrzebują natychmiastowego efektu.

Siła nici kosmetycznych 50+ to jedyna linia stworzona na wzór zabiegów, wykorzystujących nici odmładzające. Polecana do pielęgnacji cery dojrzałej kobiet, która potrzebuje silnej stymulacji, zagęszczenia, poprawy napięcia i głębokiej restrukturyzacji. Linia nie zastąpi nici kosmetycznych stosowanych w zabiegach ale możecie być pewne – te kosmetyki z całą pewnością odmienią wygląd skóry. Dzięki wzajemnemu uzupełnianiu się produktów  i wyspecjalizowanym, niezwykle skutecznym składnikom aktywnym powstała kuracja, która jest niczym profesjonalny, ale domowy zabieg – bezpieczny, bezinwazyjny i co najważniejsze zachwycający przyjemnością i komfortem stosowania.

Technologia nici kosmetycznych

Polega na specjalistycznej kompozycji składników skoncentrowanych na przywróceniu skórze gęstości i napięcia. Kierunek ich działania można przyrównać do zabiegu nićmi odmładzającymi. Tak, jak on dają szybką poprawę napięcia skóry i zapewnia efekt jej głębokiej restrukturyzacji, zagęszczenia i wzmocnienia w czasie. Nieinwazyjne „nici” zagęszczające, działając w skórze z ekstremalną skutecznością, zwiększają gęstość wzmacniających ją włókien kolagenu, nawet +103%, co potwierdziły testy kliniczne.

Siatka mikroskopijnych, cienkich nici polisacharydowych, spłyca zmarszczki nawet o 16% w 15 minut od aplikacji! Napina włókna kolagenowe, dzięki czemu skóra wygląda młodziej.

Taktyka aktywnego wnikania

Polega na zastosowaniu wyjątkowego związku „transportera” o jakości farmaceutycznej, który wspomaga przedostawanie się składników aktywnych przez barierę naskórkową i docieranie ich głęboko  do naskórka.

Taktyka spotęgowanej pielęgnacji

Polega na zastosowaniu  biozgodnych emulgatorów – boosterów, które „wtapiając się” w naskórek regenerują go, wzmacniają funkcje barierowe oraz silnie wspomagają długofalowy efekt nawilżenia.

Tej wiosny zdecydowanie warto zainwestować w skuteczną serię kosmetyków, która pomoże odbudować zasoby skóry po zimie.

Artykuł powstał we współpracy z marką www.janda.pl