Go to content

Sentymentalne prezenty dla rodziców na tegoroczne święta

Wybór prezentu dla rodziców to dość trudne zadanie. Ponieważ chcielibyśmy okazać im uznanie i odwdzięczyć się za wszystko, co dla nas zrobili, presja jest ogromna. Choć z pewnością ucieszyłby ich nawet drobny upominek kupiony w pośpiechu, nasze ambicje sprawiają, że chcemy podarować im coś wyjątkowego – i słusznie. Jaki więc sentymentalny prezent warto sprawić rodzicom na tegoroczne święta? – Podpowiadamy.

Fotokalendarz z wyjątkowymi zdjęciami

Nic nie cieszy rodziców tak bardzo, jak widok całej rodziny – szczęśliwej i zgromadzonej na wspólnym zdjęciu. Ze względu na specyfikę naszych czasów zdarza nam się zapominać, że starsze osoby o wiele bardziej cenią papierowe fotografie, niż te w wersji elektronicznej. Na szczęście możemy wykorzystać ten fakt i sprawić im ogromną radość. W jaki sposób? – Wręczając im fotokalendarz z wybranymi rodzinnymi zdjęciami na tegoroczne święta.

Każdy rzut oka na fotokalendarz będzie przenosił rodziców w miłe wydarzenia uwiecznione na fotografii. Zarówno grupowe zdjęcia członków rodziny, jak i pojedyncze portrety wnucząt powinny zostać w nim uwzględnione. Jeśli rodzice mają psa, kota lub innego pupila, o nim także warto byłoby pamiętać komponując swój fotokalendarz.

Puzzle z wybraną fotografią

Puzzle to idealny prezent świąteczny dla rodziców i dziadków, którzy lubują się w tego typu rozrywkach.

Fotopuzzle ze zdjęciem grupowym wnucząt lub dzieci, z pewnością przypadną im do gustu i sprawią, że od teraz każdą wolną chwilę poświęcać będą swojej układance. Ciekawym pomysłem jest także podarowanie całej serii puzzli, stworzonej z różnych fotografii opowiadających wspólną historię – na przykład ukazanie ich wspólnego życia przebytego razem, od momentu ślubu, aż do chwili obecnej. Taki podarunek z pewnością poruszy serce niejednego rodzica i zostanie w jego pamięci na długie, długie lata.

Wiele inspiracji możesz znaleźć na stronie https://www.cewe.pl/ – jeśli zatem szukasz prezentu, który na pewno spodoba się bliskiej osobie, koniecznie zajrzyj tutaj.