Go to content

Salsa i inne atrakcje w Novotel Warszawa Centrum

Fot. Materiały prasowe

Sezon karnawałowy w pełni i nic dziwnego, że wiele firm wykorzystuje ten czas na prezentację swojej oferty. Novotel Warszawa Centrum, hotel należący do światowej sieci Accor Hotel w ostatnich dniach zaprosił swoich klientów i gwiazdy na wielką ucztę dla ducha i ciała, na event Novo Night.

Czasy mamy dynamiczne, klientów coraz bardziej wymagających. Novotel  Warszawa Centrum wykorzystał  zatem swoją zmodernizowaną przestrzeń do prezentacji nowoczesnej, kompleksowej  oferty konferencyjno/eventowej  w bardzo oryginalnej formie. Licznie przybyłe gwiazdy i goście mieli okazję do  degustacji  menu, które podano w postaci przerw kawowych. Jedną z głównych atrakcji wieczoru był konkurs, w którym uczestnicy mogli wygrać weekend w Dubaju, przeprowadzony w nowoczesnej formie w social mediach oraz warsztaty i pokaz salsy.

W wydarzeniu licznie uczestniczyły znane i lubiane gwiazdy: Monika Zamachowska, Agata Steczkowska, Urszula Dudziak, Hanna Bakuła, Bogdan Kierejsza, Ian Roth, Anna Piszczałka, Karolina Pilarczyk, Agata Załęcka, Wiganna Papina, Magdalena Antosiewicz, Cayra, Magdalena Waligórska – Lisiecka, Mateusz Lisiecki – Waligórski. Gospodynią wieczoru była Agnieszka Jastrzębska.

Hanna Bakula

Fot. Materiały prasowe

Vincent Dujardin, dyrektor Novotel Warszawa centurum z żoną i Moniką Zamachowską.

Fot. Materiały prasowe

Urszula Dudziak

Fot. Materiały prasowe

anna piszczałka

Fot. Materiały prasowe

Agata Steczkowska

Fot. Materiały prasowe