Go to content

Rozwiązanie konkursu „Zainspirujmy się nawzajem”

Fot. iStock/AleksandarNakic

Podobno nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło… Z pewnością ostatnie miesiące i często przykre doświadczenia wynikające z narodowej kwarantanny wiele nam odebrały, ale i wyzwoliły w nas mnóstwo kreatywności i uważności na siebie nawzajem. Zmusiły do refleksji, do dostrzeżenia, jak wiele już mamy i jak wiele potrafimy.

Doświadczyliśmy tego, jak trudno jest wraz z upływem mijających tygodni koegzystować razem w domu przez 24 godziny na dobę, gdzie oprócz przyjemnością, czasu spędzanego wspólnie, należy wypełnić obowiązki zawodowe i też te szkolne. Do tego dochodzą oczywiście wszystkie około domowe sprawy, które przecież nie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a wręcz przeciwnie, przez to, że jesteśmy cały czas w domu, tych zadań także przybywa.

W tym czasie musimy się wykazywać ogromną kreatywnością, żeby zapewnić sobie i naszym dzieciom choć chwilę wytchnienia, poczucie, że istnieje jakaś “normalność”, a przynajmniej taka, którą próbujemy stworzyć  w tych nowych warunkach.

Dziękujemy wam za wspólną zabawę, za setki komentarzy i opowieści z prosto z waszych domów. Mamy nadzieję, że wasze pomysły stały się również wzajemną inspiracją! Serdecznie dziękujemy marce EPSON za cudowne i jeszcze bardziej pobudzające kreatywność nagrody – koniecznie zajrzyjcie na instagramową stronę marki Epson, może tam odnajdziecie nowe inspiracje, bo przecież drukować można wszystko: zadania domowe, planery, kolorowanki, które zajmą czas naszym dzieciom, a nawet rysunki do gry w memory, czy inne kreatywne narzędzia do zabawy i do pracy. Podpowiadamy również, że jeśli dołączycie do fanów marki na ich Instagramie (TUTAJ), z pewnością zostanie to docenione.

Z ogromną przyjemnością (choć wybór był baaardzo trudny) ogłaszamy laureatów naszego konkursu.

Laureatki prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu – i pseudonim/nick, którym posługiwaliście) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl wpisując w temacie wiadomości „EPSON”.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

NAGRODY

I miejsce – Agata Przybylska

Dla autora najciekawszego pomysł być może inspirowanego produktami marki Epson, mamy:

Drukarkę EcoTank 3150 oraz papier fotograficzny w formacie foto A4

II miejsce – Pinka Ka 

Wyjątkowy zestaw składający się z:

  • papieru fotograficznego A4,

  • eleganckiego długopisu Mercedes – Epson,

  • kubka termicznego,

  • torby materiałowej eco na zakupy,

  • książki Kabaret Hrabi.

III miejsce – Krystyna Jeziorska

Autor trzeciego najciekawszego pomysłu otrzyma zestaw składający się z:

  • papieru fotograficznego w formacie pocztówki,

  • kubka Mercedes,

  • torby materiałowej eco na zakupy, 
  • książki Kabaret Hrabi.

Konkurs trwa od 11.01.2021 do  26.01.2021 roku, wyniki zostaną opublikowane na stronie www.ohme.pl do  06.02.2021 roku. Regulamin konkursu jest dostępny jest tutaj.