Go to content

Rozwiązanie konkursu „Przytul siebie”

Fot. iStock/fotostorm

Dość już mówienia: „powinniśmy”, „mogłybyśmy” – o siebie MUSIMY zadbać, już czas najwyższy sprawić sobie odrobinę przyjemności, przytulić siebie – takie zadanie postanowiłyśmy postawić przed wami i spisałyście się na medal!

Zapachniało w waszych łazienkach i głowach. Znalazł się czas na relaks i odrobienie urodowych zaległości. Zrobiłyście dla siebie wiele, wiele wspaniałych rzeczy. My mocno trzymamy kciuki, żeby chęć do przytulania siebie została w was na zawsze!

Dziękujemy za każdy komentarz i serdecznie gratulujemy laureatom. A cudowne i pachnące nagrody do dalszego 'przytulania’, wędrują do…

Laureaci:

Aneta Markowska

Jolanta Dziub

Ewa Leśniewska

Małgorzata Matuszewska

Małgorzata Szcześniak

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Zestaw kosmetyków Nacomi. Każdy z pięciu zestawów kosmetyków Nacomi składa się z:

Pianki peelingująco-myjąca

unnamed

pianka cocobanan

Galaretki do mycia ciała

unnamed (1)galaretki papaja
Czas trwania konkursu: od 16.08 do 25.08, ogłoszenie wyników do dnia 30.08.2017 na www.ohme.pl.

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.