Go to content

Rozwiązanie konkursu „Postaw świat na głowie”

Fot. Materiały prasowe

Wspólnie z Hot Tot – marką wyjątkowych kosmetyków do stylizacji  i pielęgnacji włosów dla najmłodszych, dziękujemy wam za cudowne zdjęcia! Świetnie bawiliście się włosami, jesteśmy pod wrażeniem niektórych stylizacji – i tych zabawnych i tych zapierających dech w piersi! Wy już wygraliście – cudowne chwile i wspólnie spędzony czas, z całego serca wam tego gratulujemy. A zestawy kosmetyków wędrują do…

Laureaci:

Dorota Kurtycz

Agnieszka Szczygieł

Paulina Terlecka

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 09.05.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

3 x zestaw kosmetyków Hot Tot, składający się z dwóch wybranych (dowolnych) przez laureata produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów dla dzieci marki Hot Tot.

krolestwo-hot-tot

 

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.