Go to content

Rozwiązanie konkursu „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”

Patrycja Załug
Fot. Materiały prasowe

–Marzy mi się, aby Polki były naprawdę pewne siebie, abyśmy pozwoliły sobie na autentyczność w relacjach zawodowych i prywatnych, zaufały swoim odczuciom i żyły naprawdę w zgodzie ze sobą – mówi Patrycja Załug, autorka akcji „Polko, pokochaj siebie prawdziwą”. – Trudno jest nam siebie doceniać, zaniżamy nasze aspiracje zawodowe i prywatne, ponieważ w głębi serca wątpimy czy zasługujemy na więcej. Już czas, aby Polki uznały swoją wartość! – dodaje.

Dziękujemy, że pokazałyście jak dobrze i mądrze kochacie siebie, że wpuściłyście nas do swojego świata przez szeroko otwarte drzwi!

Laureaci konkursu 

Półgodzinne sesje coachingowe z coachem i trenerką Patrycją Załug (przez skype) 

Joanna Pawlik

Ula Kostka

Kazimiera Rosińska

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Książka „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” 

Aleksandra Zajfert

Aniela Muszalska

Patrycja Sarnowska-Drønen

Martyna Mika

Agnieszka Szpytma

Audiobook „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą” 

Sonia Macuga

Żaneta Momot

Daria Rogalska

AgniEszka Burek

Laureatów prosimy kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników, tj do dn.: 15.03.2016 roku. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Patrycja Załug

Fot. Materiały prasowe

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj