Go to content

Rozwiązanie konkursu „Otwórz umysł, bądź kreatywny i wygraj nowe urządzenie HP”

Mat. prasowe

Co zrobiłbyś, gdybyś mógł stworzyć wszystko, co sobie wyobrazisz? Jak wykorzystałbyś czas, który podarowałaby ci złota rybka? Z kim najchętniej dzieliłbyś najważniejsze w swoim życiu  momenty? O czym właśnie pomyślałeś?

My już wiemy o czym, bo dostaliśmy od was mnóstwo odpowiedzi. Było pięknie, wzruszająco, inspirująco, okazało się, że o drukarce drukarki można nawet ułożyć wiersze. Cóż, wybór nie był łatwy, ale postawiliśmy na oryginalność i kreatywność. Dlatego też drukarka HP Deskjet Ink Advantage 3785 wędruje do:

Magdaleny Trzeciakiewicz

Klaudyny Strzępka-Brożek

Dawida Franczuka

Fot. Materiały prasowe

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl z dopiskiem: „Otwórz umysł, bądź kreatywny i wygraj nowe urządzenie HP”. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.