Go to content

Rozwiązanie konkursu „Naturalne piękno – wasze domowe sposoby na dbanie o urodę”

Fot. iStock / BeauSnyder

Pojechać do SPA… marzenie wielu kobiet, ale okazuje się, że prawdziwe SPA zaczyna się w głowie i można do niego wybrać się w kapciach! Zachęcałyśmy was do podzielenia się swoim sposobem na naturalne piękno – na domowy sposób, by zadbać o urodę (i odprężenie). Mamy nadzieję, że będziecie regularnie zamieniać swoje łazienki w SPA najlepszej jakości, takie, w którym nigdy nie trzeba czekać na „termin”.

I serdecznie dziękujemy wam, za każdą zdradzoną urodową tajemnicę – z pewnością włączymy je do swoich rytuałów! Dzięki sponsorowi nagród w naszym konkursie, cudowne kosmetyki do Dr. Belter będą rozpieszczać was w domowej pielęgnacji…

… serdecznie gratulujemy Laureatkom naszej zabawy! I z całą pewnością musimy stwierdzić, że mimo świetnie wypracowanych własnych sposobów na domowe SPA,  w Dr. Belter na pewno się zakochacie! <3

Laureaci:

– Kinga Cz

– Magdalena Arcimowicz

– Paula Kucharska

– Alicja Zwolak

– Patrycja Piasecka

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: kontakt@ohme.pl. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Nagrody:

Dr.Belter_Logo - kopia

Zestaw kosmetyków, składający się z:

1 x Dr. Belter – Mascara do rzęs Lash Perfector

1 x Dr.Belter – Intensa Ultima Lip Care

1x Dr.Belter – Maseczka odżywcza z baobabem-stay on

901_deco_lash_perfector_mascara_3 502_intensa_naturaVital_2 724_intensa_ultima_lip_care_2

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.