Go to content

Rozwiązanie akcji „Zęby na 6-tkę!”

Dobrze wiemy, że o zęby trzeba dbać! Jednak jak sprostać temu wyzwaniu, gdy maluch nie ma ochoty zaprzyjaźnić się z pastą i szczoteczką? Co robić, gdy starsze dziecko nie daje się przekonać do wieczornego mycia zębów? Wiecie, że co drugie dziecko w Polsce ma próchnicę? Połowa dzieci trzyletnich zmaga się z próchnicą, u nastolatków to już 90 proc.*. Do stomatologa biegniemy dopiero, gdy zaczyna boleć, a raczej, gdy już boli na całego. To ostatni dzwonek, by coś zmienić, by nauczyć nasze dzieci najprostszej i najważniejszej umiejętności. Troski o własne zdrowie.

Przez dwa tygodnie namawialiśmy was do dbania  o zęby waszych pociech i… obecności. Dziękujemy, że byliście uważni na swoje dzieci. Te 5 minut dziennie poświęcone na wspólne mycie zębów to niewielka cena za zdrowie i umiejętność wzięcia za nie odpowiedzialności.

Serdecznie dziękujemy wam za liczne  komentarze i zaangażowanie w akcję! Z przyjemnością ogłaszamy laureatów naszej zabawy!

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 10 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres e-mail, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem: „Zęby na 6-tkę”. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych, uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO.

Partnerem akcji jest

Oral-B jest ekspertem w zakresie higieny jamy ustnej oraz partnerem dla rodziców, oferując perfekcyjne rozwiązania dla dzieci w każdym wieku. Szczoteczki elektryczne dedykowane dzieciom posiadają małą, okrągłą główkę specjalnie zaprojektowaną z myślą o dziecięcych buziach, która otacza ząb ze wszystkich stron zapewniając perfekcyjne oczyszczenie. Dzięki zastosowaniu technologii 3D, dziecko nie musi stosować specjalnej techniki, szczoteczka z ruchami oscylacyjno-rotacyjnymi wykona całą pracę za nie i usunie więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, która wymaga odpowiedniej techniki szczotkowania.

Oral-B oferuje szerokie portfolio produktów do higieny jamy ustnej, w różnych przedziałach cenowych, dla dzieci w każdym wieku, uwzględniając również odpowiednie pasty do zębów (z postaciami Disneya), dzięki czemu każdy może wybrać to, co najlepiej pasuje do potrzeb jego dziecka już od najmłodszych lat.

Laureaci i nagrody:

I tydzień akcji:

Świtaj Justyna
Magdalena Mazik
Barbara Kęskiewicz
Patrycja Tomaszewska
Joanna TD
Beata Maćkowiak
Bogusia Tatar
Ania Stawowa
Patrycja Koźlik
Beata K Gardoń
Karo Linka
Aleksandra Szczepańska
Agnieszka Owczarska
Patrycja Piasecka
Karolina Wochal
Iza Steffens
Bożena Sil
Bronia Zaleska
Martyna Danek
Anna Kęskiewicz
Magdalena Świtała
Iwona Skorek
Agnieszka Domeracka
Ania Kryńska

Szczoteczka Oral-B Kids z postaciami Disneya – dla dzieci w wieku 3+

 • Dzięki ruchom oscylacyjnym włókna szczoteczki delikatnie i skutecznie usuwają płytkę bakteryjną.
 • 7 600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę.
 • 2 tryby szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego oraz tryb delikatnego czyszczenia.
 • Profesjonalny 2 minutowy timer, który sygnalizuje co 30 sekund, ze należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.
 • Kompatybilna z aplikacją Disney Magic Timer, zachęca dzieci do dłuższego szczotkowania zębów.

II tydzień akcji:

Katarzyna Jakuszko
Paulina Orlińska
Lukas Stępień
Mareczek Silek
Karolina Woźniak
Anna Kantorska
Katarzyna Mecmajer
Alicja Szelast
Ola Tkacz
Joanna Macegoniuk
Rafal Stacherczak
Aga Gawinowa
Elżbieta Lorek
Magdalena Grzelak
Agnieszka Szczygieł
Adam Nawrocki
Marta Dobrzyńska-Czapiewska
Justyna Małoszek
Beata Hąc
Anna Kossowska
Marzena Zalewska
Agata Kwaśny
Karolina Wakliewicz
Adam Klichowski
Edyta Wiśniewska

Szczoteczka Oral-B JUNIOR PRO 400 – 6+

 • Końcówka szczoteczki otacza każdy ząb z osobna, co pozwala na czyszczenie w technologii 3D. Wykonuje 8 800 ruchów oscylacyjnych i 20 000 ruchów pulsacyjnych na minutę.
 • Profesjonalny timer: 2-minutowy timer sygnalizuje co 30 sekund, ze należy przejść do czyszczenia kolejnego obszaru jamy ustnej.
 • Czujnik siły nacisku.
 • 1 tryb szczotkowania: tryb czyszczenia codziennego.
 • Wskaźnik poziomu naładowania.
 • koncówka wymienna: Sensitive UltraThin

 


 

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

TWOJE DANE: Pamiętaj, udział w konkursie jest dobrowolny. Dodając swój komentarz, wyrażasz zgodę na opublikowanie twojego imienia i nazwiska (lub pseudonimu), w przypadku ewentualnej wygranej, na liście laureatów, czyli na wykorzystanie i przetwarzanie twoich danych osobowych w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu (zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych i RODO). Nie używamy twoich danych do  innych celów, niż czynności związane z niniejszym konkursem.