Go to content

Rozwiązanie akcji „Wielkanoc pachnąca tradycją z babcinymi przepisami oraz dekoracjami”

Fot. iStock / gpointstudio

Było smacznie, pięknie i… sprytnie. Bo przecież cała magia świąt ukrywa się w nas samych. W tym, ile z siebie w nie włożymy.

I w kuchni i w domu. Cudownie udowodniliście, że nie trzeba pięknych świąt okupić niewyspaniem i wyścigiem z czasem, że można postawić na proste i efektowne dekoracje, ale przede wszystkim cieszyć się ich wykonywaniem. Że przepis na babkę od prababci zawsze jest NAJ! I że, co najważniejsze, już przygotowania do świąt warto wykorzystać tak, aby jak nawięcej czasu spędzić razem.

Serdecznie dziękujemy wam za wszystkie nadesłane przepisy i zdjęcia! A nagrody wędrują do…

Laureaci:

logo ze sloncem

Magdalena Indyka
Ewa Leśniewska
Małgorzata Gromadzka

Zestaw bakalii marki Bakalland (o wartości ok. 200 zł każdy)

IMG_4041

Świąteczne zestawy nagród od Bakalland

Święta najlepiej smakują z bakaliami, dlatego nie może zabraknąć ich na naszych świątecznych stołach i w potrawach, które będziemy przygotowywać. Dla Laureatów Bakalland przygotował zestawy bakalii, które doskonale sprawdzą się zarówno w daniach wytrawnych, , sałatkach jak i deserach. Bakalie to również doskonała przekąska w takcie przygotowań. W zestawach znajdują się między innymi: Złote owoce (miechunka peruwiańska), Orzechy włoskie Chandler, Mango, Ananas, Migdały, Śliwki całe owoce, Chrupiąca Sałatka, Nerkowiec, Wiśnia soczysta, Rodzynki Bursztynowe, Żurawina z sokiem z granatu.

logo-210x120px

POŚCIEL DWUSTRONNA PASTICHE BUTTERFLY BLUE

Beata Maćkowiak

Posciel-dwustronna-Pastiche-Butterfly-blue

Obrus prostokątny 130 x 160 cm

Beata Gardoń
Karolina Stec

1 141-13

Obrus prostokątny to doskonała dekoracja stołu, umili czas przy porannej kawie, nada podniosły ton ważnej uroczystości, przykryje zadrapany blat ukrywając jego mankamenty – charakter i styl obrusu zależy od tkaniny z jakiej zostanie uszyty.

Taca BUTTERFLY

Agata Ostrowska
Anna Szczełkun

Taca-Butterfly-45x31-cm

Laureatom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy w celu odbioru nagród w ciągu 7 dni od daty ogłoszenia wyników. Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagrody (imię i nazwisko, adres i nr telefonu) na adres e-mail: [email protected]. Otrzymanie danych potwierdzamy w odpowiedzi zwrotnej.

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych uzyskanych w związku z organizacją Konkursu, wyłącznie na potrzeby organizowanego Konkursu, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Regulamin akcji dostępny jest tutaj.