Go to content

Rozpromieniona Dominika Gwit pozuje na plaży w stroju kąpielowym. Nareszcie!

fot. Instagram dominikagwit

Dominika Gwit w mediach społecznościowych zamieściła post, w którym pochwaliła się, jak spędza tegoroczne wakacje. Aktorka zapozowała w stroju kąpielowym, a zdjęcie opatrzyła humorystycznym podpisem. Tak, uwielbiamy ją! To właśnie Dominika będzie gościem nowego odcinka podcastu Małgosi Ohme – „Life noł makeup”. Premiera dzisiaj o godz. 20.00 na Youtubie i Spotify.

Dominika Gwit na plaży

Dominika Gwit to bardzo lubiana aktorka, która chętnie pokazuje w mediach społecznościowych ważne chwile z codziennego życia. Bez lukrowania rzeczywistości, prawdziwe, bez oglądania się na opinie innych. W najnowszym poście gwiazda zaprezentowała plażową stylizację – jednoczęściowy, fioletowy kostium w białe kropki. Dobrała do niego okulary o lawendowym odcieniu i słomkowy kapelusz. Pod zdjęciem pojawił się następujący opis:

„Dominika Gwit w stroju kąpielowym. Zobacz jak prezentuje się aktorka”
Tak , to ja w stroju kąpielowym , jak co roku o tej porze. Pozdrawiam serdecznie portale show biznesowe. Z dystansem i żartem jest ten post , bo rzeczywiście w stroju kąpielowym klikam się najlepiej.

Ogromne zainteresowanie

Najnowszy wpis Dominiki Gwit spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych i ciepłych komentarzy. Nie ukrywamy, że bardzo nam się te reakcje podobają, a Dominika to wspaniała i piękna kobieta, która jest zdecydowanie najlepszą ambasadorką selflove i bodypositiv w naszym kraju. Oby takich odważnych kobiet było więcej!

Jakże cudownie byłoby na świecie gdyby każda kobieta kochała siebie jaką jest …tak jak TY KOCHASZ SIEBIE 😍 i tego życzę każdej kobiecie żeby kochała siebie !”

„Idealne ciało ” to tylko wymysł. Każda kobieta jest piękna. Pozdrawiam 😎❤️” – czytamy w komentarzach

A już dzisiaj na Youtubie i Spotify, o godz. 20.00, premiera najnowszego odcinka podcastu „Lajf noł makeup”, właśnie z Dominiką Gwit w roli głównej. Takiej rozmowy jeszcze nie słyszeliście!

Partnerem odcinka jest Dove, autor kampanii Self-Esteem – budowanie pozytywnej samooceny.