Go to content

Przyjrzyj się obrazkowi i powiedz, komu chcesz pomóc – ten test ujawni twoje cechy charakteru

Fot. Screen z Facebook/The Earth Tribe

Uważa się, że osobowość danej osoby można zidentyfikować poprzez prawie każdy podejmowany przez nią wybór. Na nasze decyzje, nawet te najprostsze, mają wpływ nasze cechy charakteru i zainteresowania. Ten tekst pozwoli ci przeprowadzić krótki test z wiedzy o sobie samym.

Przyjrzyj się dokładnie sytuacji przestawionej na rysunku. Komu chcesz pomóc?

Jeśli zdecydujesz się pomóc starszej pani: jesteś racjonalistą, a także osobą wysoce moralną. Osobom takim jak ty bardzo trudno zgodzić się z decyzjami podejmowanymi pod wpływem emocji. Masz wewnętrzny „barometr”, który pomaga ci odróżnić dobre od złego.

Jeśli postanowisz pomóc kotu: Jesteś osobą, która kocha towarzystwo każdego zwierzęcia. Według ciebie zwierzęta są bardziej szczere i bezradne niż ludzie. Wierzysz również, że nie każdy człowiek zasługuje na pomoc.

Jeśli zdecydujesz się pomóc człowiekowi z uszkodzonym samochodem: Jesteś pracowitą osobą, odpowiedzialną i poważnie podchodzącą do życia. Masz wielu przyjaciół, a co najważniejsze – potrafisz przewodzić innym, nie narzucając swojego zdania.

Jeśli zdecydujesz się pomóc młodej osobie z ciężkimi torbami: Naprawdę chcesz pomagać innym i czerpiesz z tego radość. A przy okazji, chcesz zwrócić na siebie uwagę i nie przegapisz okazji, aby udowodnić innym, jaki jesteś wspaniały ;).