Go to content

Prezenty dla profesjonalistów – graczy, biegaczy, kierowców i melomanów. Zachwyt murowany!

Gracze, fani motoryzacji, melomani i wytrawni sportowcy – w każdej rodzinie są takie osoby. I świetnie, bo sprawienie im radości prezentem nie jest wcale takie trudne. Pod warunkiem, że mamy dobre wskazówki. A takimi właśnie służymy! Oto najlepsze prezenty dla gadżeciarzy i gadżeciarek!

Słuchawki MSI IMMERSE GH20

MSI IMMERSE GH20 to lekki gamingowy zestaw słuchawkowy o klasycznym wyglądzie. Pluszowe i miękkie nauszniki o grubości 2,5 cm zostały zaprojektowane tak, aby były przyjazne dla osób noszących okulary i wygodne podczas długotrwałego użytkowania. Pałąk jest gruby i miękki oraz równomiernie rozkłada nacisk na głowę. Regulowany trzon pałąka został wykonany ze stali nierdzewnej, a pleciony kabel jest odporny na przetarcia. GH20 są lekkie i przenośne, ważą zaledwie 245 gramów. GH20 są kompatybilne z komputerami PC, Mac, konsolami do gier i urządzeniami mobilnymi z 3,5 mm gniazdem audio.

Monitor MSI Optix MAG274QRF-QD

MSI Optix MAG274QRF-QD to wysokiej klasy 27-calowy monitor stworzony z myślą o miłośnikach gier. Został on wyposażony w zaawansowaną technologię kropek kwantowych Quantum Dot. Zapewnia ona dokładne odwzorowanie kolorów i pozwala uzyskać szerokie pokrycie przestrzeni barw zgodne z kinowym standardem DCI-P3. Wysoka rozdzielczość obrazu (WQHD) sprawi, że gry będą wyglądać jeszcze lepiej, dzięki możliwości wyświetlenia znacznie większej ilości szczegółów. Monitor Optix MAG274QRF-QD odświeża obraz z częstotliwością 165Hz co z pewnością doceni każdy fan dynamicznych i pełnych akcji gier.

Płyta główna MSI MPG B550 GAMING PLUS

Czym byłby komputer bez płyty głównej? Tylko zbiorem niewspółgrających ze sobą podzespołów. To właśnie MSI MPG B550 GAMING PLUS jest w stanie wydobyć z nich całą moc. Urządzenie to powstało z myślą o obsłudze trzeciej generacji procesorów AMD® Ryzen™ i przyszłych modeli AMD® Ryzen™ po aktualizacji BIOS-u. MSI MPG B550 GAMING PLUS zapewnia bardzo wydajne chłodzenie dla procesorów charakteryzujących się większą liczbą rdzeni. Zaawansowany układ zasilania sprawia, że nawet najbardziej zaawansowane procesory Ryzen mogą zawsze pracować z pełną prędkością.

Głośniki bezprzewodowy TRACER Splash XXL TWS z Bluetooth

Głośnik bezprzewodowy Tracer Splash to idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą cieszyć się muzyką w plenerze i wzmocnić dźwięk dochodzący z urządzeń mobilnych. Model ten jest wodoszczelny, dzięki czemu można spokojnie z niego korzystać na plaży, a nawet w łódce. Klasa wodoszczelności IPX6 gwarantuje całkowitą ochronę przed strumieniem wody płynącej z różnych kierunków z wydajnością aż do 100 litrów na minutę. Głośnik jest wyposażony w akumulator, który pozwoli mu grać nieprzerwanie nawet przez 10h na jednym ładowaniu.

 

Kamera samochodowa TRACER 4TS FHD CRUX

Kamera samochodowa to urządzenie niezbędne każdemu kierowcy. Z jednej strony zapewnia wiarygodny materiał dowodowy w razie wypadku lub innego zdarzenia drogowego, a z drugiej pozwala na rekreacyjne rejestrowanie przejechanej trasy. Wideorejestrator TRACER CRUX dostarcza nagrania z dwóch kamer: przedniej, która rejestruje obraz w jakości 2Mpix (Full HD) oraz wstecznej (0.3Mpix). Kamera TRACER wyposażona jest w szereg funkcji, które zapewnią bezpieczeństwo nie tylko podczas jazdy, ale również na postoju. Dzięki zastosowaniu trybu parkingowego urządzenie rejestruje zdarzenia również wtedy, gdy Twój samochód znajduje się w garażu lub jest zaparkowany pod sklepem.

Zegarek TRACER SMARTWATCH SMF11 IRIS

TRACER Smartwatch SMF11 IRIS może stać się towarzyszem, który łączy funkcje telefonu, zegarka i trenera. SMF11 IRIS dzięki trybom sportowym i możliwości planowania oraz analizy treningów smartwatch pomoże zadbać o zdrową kondycję. Pomiar ciśnienia, pulsometr czy oksymetr zapewnia stałą kontrolę poziomu aktywności i zmęczenia. Urządzenie jest również wyposażone w pomocną funkcję dzięki, której możliwe jest monitorowanie cyklu menstruacyjnego. TRACER SMF11 IRIS wyposażony jest w pełni dotykowy ekran 1.28’’ pokryty utwardzonym szkłem, a Wysoka rozdzielczość ekranu 240×240 pixeli czyni urządzenie bardzo czytelnym podczas obsługi.