Go to content

Prawdziwa miłość naprawdę istnieje! Zobaczcie!

fot. Shalyn Nelson z Love, Nelsons

W dzisiejszym zabieganym świecie często mówi się, że prawdziwa miłość nie istnieje, a małżeństwo to przeżytek, którego nikt już nie potrzebuje. Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy próbują przywrócić tę zatraconą wiarę. Joe i Wanda zaręczyli się w grudniu 1950 roku, a pobrali dwa lata później. Przeżyli razem 63 lata i nadal są w sobie tak samo zakochani!

Shalyn Nelson, wnuczka Joe i Wandy jest fotografem i to właśnie ona postanowiła pokazać całemu światu, czym jest prawdziwa miłość. –Wiedziałam, że chcę stworzyć coś specjalnego, co pozwoli celebrować to wspaniałe uczucie, a dla mnie jego synonimem są moi dziadkowie. – mówi Nelsons.

Sesja zdjęciowa jest częścią dużego projektu, nazwanego „Love, The Nelsons”, który Shalyn rozpoczęła by uhonorować miłość starszych ludzi. – Jestem gotowa udowodnić zakochanym na całym świecie, że prawdziwa miłość nadal istnieje! Jest naprawdę tyle pięknych historii, które tylko czekają na to, by je opowiedzieć – przekonuje.

Joe i Wanda są tylko jednym z setek powodów, dla których warto wierzyć w miłość. Pan młody z sześćdziesięciotrzyletnim stażem hoduje przed oknami sypialni róże, które uwielbia jego ukochana. To właśnie dlatego na zdjęciach pojawia się bukiet róż, bo jak mówi Joe – jego Miłość jest piękna jak jej ulubione kwiaty, choć czasem ukazują się jej kolce.

źródło: Buzzfeed.com