Go to content

Policz linie na swoim nadgarstku. Są trzy czy cztery? Każda z nich ma swoje ukryte znaczenie

Fot. iStock/Bibica

Czytanie rąk, czy chiromancja sięgają setek stuleci tam, a jej źródła sięgają starożytnych Indii. Chiromancja rozprzestrzeniła się jednak po całej Azji Wschodniej i na zachód od Europy. Praktykowana jest do dzisiaj. Kto choć raz nie został zaczepiony propozycją czytania z ręki?

Okazuje się jednak, że najłatwiej czyta się nie z dłoni, a z nadgarstka, na którym znajdują się linie bransoletek biegnących wzdłuż nadgarstka. Uważa się, że im więcej linii ma dana osoba, tym dłużej będzie żyć.  Większość ludzi ma co najmniej dwie lub trzy takie linie, niewielu z nas ma ich cztery. Każda linia ma swoje znaczenia i może ujawnić ważne rzeczy dotyczące naszej przyszłości i losów, a także problemy zdrowotne. Cóż, można w to wierzyć, a można potraktować z przymrużeniem oka. 😉

Spójrzcie na swój nadgarstek i przyjrzyjcie się liniom, które go przecinają. Dobrej zabawy.

Linia pierwsza

To linia ważniejsza od pozostałych, ponieważ wskazuje na problemy zdrowotne. Jeśli wydaje się być nieprzerwana i wyraźna możesz oczekiwać, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem. Ta linia jest inna u mężczyzn i inna u kobiet. U kobiet – jeśli linia jest zerwana lub zakrzywiona w kierunku podstawy dłoni, mogą wystąpić problemy ginekologiczne, w tym problemy z poczęciem lub porodem. U mężczyzn ten sam kształt linii oznacza problemy z prostatą i płodnością.

Linia druga

Mierzy indywidualne oczekiwania majątkowych. Jeśli linia jest prosta, nieprzerwana i wyraźna, oznacza dobrobyt i wygodę.

Linia trzecia

Jeśli ją posiadasz, ujawnia twój wpływ na życie innych, być może sławę. Gdy linia jest silna i nieprzerwana prawdopodobnie mocno oddziałujesz na innych. Jesteś liderem.

Linia czwarta

Ta występuje najrzadziej, niewiele osób odnajdzie ją na swoim nadgarstku. Biegnie równolegle do trzeciej linii i wzmacnia jej znaczenie. Oznaczać to może, że cieszyć się będziesz sławą, a kto wie, być może dojdziesz do bardzo wysokich i znaczących stanowisk.


źródło: www.sun-gazing.com