Go to content

Pokaż mi swoją sypialnię, a powiem ci kim jesteś

Fot. iStock/ YekoPhotoStudio

Wiecie, że to, jak wygląda wasza sypialnia określa was samych? Wejdźcie do sypialni, rozejrzyjcie się i sprawdźcie, co jej kolory i wystrój mówią o tobie.

Kolorowa sypialnia

Fot. iStock/jolob

Fot. iStock/jolob

Czy twoja sypialnia pełna jest żywych i śmiałych kolorów? Jeśli tak – odzwierciedla twoją wesołą osobowość i wielkie poczucie humoru. Jesteś osobą, która polega na własnym zdaniu, bez problemu działa w pojedynkę, ale ma też potrzebę bliskich relacji z rodziną i przyjaciółmi. Jest w tobie nieustannie pragnienie przygody.

Sypialnia pełna dekoracji i wzorów

Jeśli w twojej sypialni znajduje się wiele pamiątek, elementy, które wywołują miłe wspomnienia, to oznacza, że jesteś osobą bardzo twórczą, trochę romantyczną. Ponieważ sypialnia to dla ciebie miejsce dziki marzeń, ale też uwodzenia.

Biała sypialnia

Fot. iStock/Richman21

Fot. iStock/Richman21

Przeważający kolor twojej sypialni to biały? Jeśli tak, to prawdopodobnie jesteś osobą, która pragnie stabilizacji, lubi korzystać z sypialni wypoczywając w niej, uciekając od stresu i napięć dnia codziennego. Osoby, w których sypialni dominuje kolor biały lubią towarzystwo innych ludzi, podobnie do nich spokojnymi.

Sypialnia w kolorach ziemi

Kolory ziemi to zielenie, brązy i błękity. Osoba, która w tych barwach urządziła sypialnie ma bardzo bliskie relacje z najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy niezawodnym u wiernym przyjacielem, ale dajesz się także bardzo łatwo zmanipulować, bez problemu przystajesz na zdanie kogoś innego. Nie lubisz się kłócić. Twoja sypialnia to uspokajająca przestrzeń, gdzie prowadzisz długie rozmowy przez telefon, albo zamykasz się z przyjacielem, by wspólnie spędzić tam czas rozmawiając.

Szara sypialnia

Fot. iStock/lookslike

Fot. iStock/lookslike

Jeśli twoja sypialnia charakteryzuje się szarymi, bądź bladymi kolorami, to znaczy, że w życiu szukasz spokoju i poczucia równowagi. Masz ponadczasowe poczucie stylu, które pod wieloma względami może być dość tradycyjne. Potrafisz zaskoczyć innych swoimi umiejętnościami i inteligencją.

Sypialnia czarna

To dość dramatyczny wybór…, który świadczy o tym, że masz ogromną potrzebę prywatności i lubisz gdy ludzie szanują twoją przestrzeń osobistą. Może jako nastolatka miałaś na drzwiach swojego pokoju kartę: „Nie wchodzić”? Osoby, w których sypialni dominuje czerń są niezależne, mają jasno sprecyzowany światopogląd, a swoje tajemnice, plany i sekrety zdradzają najbardziej zaufanym ludziom.

I jak? Zgadza się?