Go to content

Gdzie pojechać w tym roku na wakacje? Zobaczcie, co podpowiada wasz horoskop

Jedni planują wakacje z rocznym wyprzedzeniem, inni nadal zastanawiają się, gdzie w tym roku się wybrać. Jeśli należycie do tych niezdecydowanych, skorzystajcie z horoskopu. Czy wiecie, że wasz znak zodiaku wskazuje najlepsze miejsce na urlop? Może skorzystacie z tych podpowiedzi?

Baran – Ateny, Grecja

Barany są myślicielami i przywódcami, dlatego Grecja i Ateny jako miejsce narodzin nowoczesnej demokracji, w tym roku wydają się dla was idealne. Do tego souvlaki, sałatka grecka i ouzo. Mniam. Baran będzie w niebie.

Byk – Szkocja

Byki uwielbiają miłe, przytulne miejsca, gdzie mogą poczuć się trochę jak w domu. Dlatego wycieczka do pięknej Szkocji, gdzie można usiąść przy ognisku z kieliszkiem whisky i zatrzymać się w uroczych wiejskich karczmach  jest absolutną koniecznością.

Bliźnięta – Niemcy, Berlin

Nie jest to może egzotyczny kierunek, ale biorąc pod uwagę, że Bliźniaki uwielbiają dzielić się pomysłami i rozmawiać do wschodu słońca, wycieczka do Berlina, by oddać się kulturze, historii, ulicom  pełnym street artu i designu, jest dla osób spod tego znaku świetną ofertą.

Rak – Włochy, Rzym

Jeśli istnieje coś, co Raki kochają, to jest to miłość. Dlatego wycieczka do Rzymu, jednego z najbardziej romantycznych i energetycznych miast na świecie, jest idealnym miejscem dla Raka. Jest tam tak wiele wspaniałych rzeczy do zobaczenia i doświadczenia, że Raki poczują się w tym miejscu idealnie.

Lew – Hiszpania, Madryt

Odważny, potężny Lew potrzebuje miejsca równie energicznego i pełnego życia jak on. Dlatego nie ma dla niego lepszego miejsca niż Hiszpania. Niezależnie od tego, czy jest to wycieczka do tętniącej życiem madryckiej stolicy Hiszpanii, czy na południe, by cieszyć się flamenco i tapas w Sewilli. Jeśli jesteś spod znaku Lwa – wiesz już gdzie powinnaś się wybrać w te wakacje.

Panna – Indie

Panny to perfekcjoniści, dla wycieczka do Indii byłaby dla nich najlepszym rozwiązaniem. Jeśli jesteś spod znaku Panny wybierz miejsce, w którym możesz wziąć udział w medytacji lub udaj się na południe do Goa i spędź urlop w jednym z najpiękniejszych nadmorskich kurortów w kraju. Dla Panny podczas wakacji liczy się relaks z dużą dawką uważności – to znajdziesz w Indiach.

strona 1 z 2
druga część artykułu na następnej stronie

1/1 Gdzie pojechać w tym roku na wakacje? Zobaczcie, co podpowiada wasz horoskop

Waga –  Tajlandia

Życie Wagi, to życie w równowadze i odnajdywanie piękna w różnych miejscach, czy to w postaci sztuki, ludzi, czy jedzenia. Właśnie dlatego Tajlandia powinna stać się wyborem Panny, gdzie można spędzić czas od tętniących życiem ulic Bangkoku po piękne plaże w Phuket.

Skorpion – Buenos Aires, Argentyna

Skorpiony to znaki pełne paski i radości życia, dlatego nie ma dla nich lepszego miejsca niż Buenos Aires – serce i dusza Argentyny. To miasto jest  kulturalnym i muzycznym łacińskim romansem dla zmysłów. Skorpiony potrzebują w tym roku takiej przygody.

Strzelec – Islandia 

Żądny przygód, bezpośredni i spontaniczny Strzelec czasami potrzebuje odrobiny przygnębiającej przygody – a Islandia jest miejscem, gdzie można doświadczyć wielu rzeczy. Od wędrówek przez pola lawy, po lodowce, zanurzenie się w lokalnej kulturze w jednym z naturalnych gorących źródeł Islandii. Z tej podróży Strzelcy powrócą z poczuciem, że znaleźli wszystko, czego szukali.

Koziorożec – Himalaje

Wszyscy wiemy, że Koziorożce uwielbiają wyzwania, dlatego za cel podróży mogłyby sobie w tym roku postawić choćby trekking pod sam Mount Everest. Co wy na to?

Wodnik – Marfa, Teksas

Wodnik to ludzie idei. Są indywidualistami i mają swój własny, ekscentryczny styl życia. Są to wspaniałe cechy, dlatego właśnie wycieczka Teksasu, do świata ludzi podobnie myślących, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warto odwiedzić zwłąszcza miejscowość Marfa – miejsce w zachodnim Teksasie, który przez lata skupiał społeczność artystów. To niewielkie, teksańskie miasteczko znajdujące się w głębi pustyni, ma mnóstwo galerii sztuki, odczuwa się tam głęboką wspólnotę, co uwielbia każdy Wodnik.

Ryby – Maui, Hawaje

Ryby są emocjonalnymi marzycielami zawsze szukającymi w swoim życiu odrobiny magii i intryg. Dlatego nie ma dla nich miejsca bardziej magicznego i niesamowitego niż Maui. Jedź tam i ciesz się każdą sekundą.


źródło: Bustle