Lifestyle

Panna (24.08 – 23.09)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
19 lipca 2021
fot. Ratikon/iStock
 

Dla osób spod znaku Panny rok 2021 zapowiada się całkiem dobrze. Urodzeni w pierwszej i drugiej dekadzie znaku, dzięki trygonowi Urana wyrwą się ze stagnacji. Panna jest ciągle zapracowana, zagoniona, nieustannie ma coś do załatwienia. Czasami zapomina o dalekosiężnych planach, celach i wizjach. Jako znak ziemski, ale zmienny, świetnie odnajduje się w skomplikowanych sytuacjach, dobrze znosi trudne momenty i ze wszystkiego wyciąga lekcje.

Zawodowo, biznesowo i intelektualnie będzie to znakomity rok. Od strony miłosno-uczuciowej również nie będzie najgorzej. Jedynie urodzeni między 10 a 17 września mogą odczuwać dziwne skoki nastrojów. Opozycja Neptuna przyniesie momenty przygnębienia, zmęczenia, wypalenia zawodowego. Mogą nasilać się stany lękowe i depresyjne. Urodzonych pomiędzy 17 a 21 września czeka bardzo dobry czas. Trygon Plutona pozwoli wejść na wyższy poziom, da kopa do działania. Będzie to okres niesamowitej mocy i siły.

Kalendarium zdarzeń: W okresie między majem a lipcem Panny będą mocno zagonione, a wszystko za sprawą opozycji Jowisza. Poprzez pośpiech i gonitwę osoby spod tego znaku będą chciały nadrobić zaległości. Żeby nie zwariować, lepiej postawić na spokojne planowanie i redukcję pewnych działań. Lepiej nie brać na siebie zbyt dużo. Najlepszym okresem 2021 roku będzie sierpień i wrzesień. Koniunkcja Marsa będzie wspierała sukcesy i osiągnięcia na polu zawodowym i biznesowym. Choć Panna nie jest uważana za szczególnie romantyczny znak, to w drugiej połowie wakacji nastąpi idealny czas na szaleństwo i puszczenie wodzy fantazji. Jesień szykuje się w miarę spokojna i stabilna, co daje szansę na poukładanie planów. Trudnym momentem będzie druga połowa grudnia i styczeń 2022, a wszystko za sprawą kwadratury Marsa. Mimo, że osoby urodzone ze słońcem w Pannie nie lubią zimy, to bardzo dobrze zapowiada się luty przyszłego roku. Opozycja Marsa, w kwietniu przyniesie kryzys i to wówczas nastąpi najsłabszy moment nadchodzących miesięcy. Czas osłabienia energetycznego, zmęczenia i znużenia.

Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

 


Lifestyle

Waga (23.09 – 23.10)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
19 lipca 2021
fot. Ratikon/iStock
 

Po bardzo ciężkich latach, rok 2021 się zapowiada świetnie. W tym trudnym dla świata okresie, osoby spod znaku Wagi czekają bardzo dobre chwile. Przyczyną pomyślności są szczęśliwe trygony Jowisza i Saturna. Obie planety znajdują się w Wodniku, a więc tworzą harmonijny trygon do Wagi. To dobry czas na kreatywne pomysły, nowe kontakty towarzyskie, spotkania. Pojawi się szansa na nowe przedsięwzięcia o charakterze społecznym, ludzkim, towarzyskim.

Nowe idee, innowacje, kreatywne rozwiązania biznesowe i zawodowe. Wagi czeka także bardzo dobry czas w partnerstwie, czas stabilizacji i uspokojenia sytuacji. To bardzo dobry czas na przewidywalność i spokój w związku. Nie dotyczy to jednak osób urodzonych pomiędzy 17. a 22. października, bowiem w ich przypadku bolesne rozstania będą nieuchronne, w wszystko za sprawą kwadratury Plutona.

Kalendarium zdarzeń: Niezbyt przyjemnym momentem roku będzie maj i czerwiec. Druga połowa wiosny okaże się niezwykle skomplikowana. Pod względem zdrowotnym i kondycyjnym, sporo przeciążeń, gonitwy, napięć. Pierwsza połowa wakacji okaże się stagnacyjna, ale w tym dobrym tego słowa znaczeniu. Druga połowa roku będzie dla Wagi rewelacyjna. Wpływy trygona Jowisza zaczną ujawniać się mocniej i bardziej.

We wrześniu i październiku koniunkcja Marsa bardzo wzmocni Wagi, da im poczucie siły, odporności, witalności. Będzie to czas odrabiania zaległości z całego roku, w bardzo szybkim tempie. Od strony miłosno-partnerskiej będzie to najlepszy czas w skali roku, a nawet dwóch. Bardzo dobry czas na miłość, przygody, szalone wyjazdy, spontaniczne wypady. Jesień będzie dobrym i spokojnym okresem, ale niestety trudniejszym momentem okaże się luty 2022. Kwadratura Marsa przyniesie osłabienie i gorszą formę. Świetnie zapowiada się marzec i pierwsza połowa kwietnia. Trygon Marsa przyniesie zdrowie, dobre samopoczucie i fajne relacje z ludźmi.

Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

 


Lifestyle

Lew (22.07 – 23.08)

Klaudia Kierzkowska
Klaudia Kierzkowska
19 lipca 2021
fot. Ratikon/iStock

Urodzeni ze słońcem w Lwie, 2021 roku do szczęśliwych niestety nie zaliczą. Wyjątkowo trudna i ciężka kumulacja zdarzeń, dawno niespotykana. Mamy do czynienia z opozycją Jowisza, Saturna i kwadraturą Urana. Osoby urodzone zwłaszcza w pierwszej i drugiej dekadzie znaku, czekają niezwykle ciężkie chwile. Opozycja przynosi dużo przeciążenia psychofizycznego – stres, zmęczenie, wyczerpanie, znużenie. Z kolei kwadratura Urana wywraca wszystko do góry nogami – plany, cele. Osoby, które stworzyły sobie ambitne marzenia, plany zawodowe i biznesowe będą musiały zderzyć się z brutalną i twardą rzeczywistością. Lwy czeka nieprzyjemny czas na polu miłosno – partnerskim. Nastąpi weryfikacja marzeń, fantazji i iluzji. W związkach pojawią się kryzysy.

Kalendarium zdarzeń: Dla osób spod znaku Lwa najlepiej zapowiada się czerwiec i lipiec. Będą to dwa dobre miesiące, w tym jakże trudnym okresie. Lwy mocno staną na nogi, to dobry czas by wziąć się do pracy. To właśnie wtedy najlepiej wdrożyć plany i zrealizować marzenia. Koniunkcja Marsa okaże się ogromnym wsparciem przy działaniach, które wymagają odwagi, siły, zdecydowania i sprawności. Czerwiec i lipiec będą dobrym czasem pod względem kondycyjno-zdrowotnym, a także najlepszym okresem od strony erotyczno-miłosnej.

Druga połowa wakacji zapowiada się już mniej przyjemnie. Powraca opozycja Jowisza. Sierpień, wrzesień, październik będą czasem stagnacji. Brak większych wyzwań może spowodować, że Lwy poczują brak kreatywności, wolności. Jednym z trudniejszych momentów roku będzie okres od listopada do połowy grudnia. Lwy będą pod wpływem kwadratury Marsa, która fizycznie, kondycyjnie i emocjonalnie będzie działała na nie osłabiająco. Od drugiej połowy grudnia nastąpi znacząca poprawa. Boże Narodzenie i Nowy Rok 2022 Lwy spędzą w miłej atmosferze. Nastąpi wyraźna poprawa zdrowia i samopoczucia. Pojawi się nadzieja i optymizm, a także szansa na egzotyczne wyjazdy i wypoczynek. W marcu 2022 będzie miało miejsce duże osłabienie – Mars w opozycji do słońca w Lwie. Będzie to czas dużego wyczerpania, dlatego warto zadbać o zdrowie. Niestety spadek sił witalnych i energii będzie znaczący.

Horoskop na podstawie układu gwiazd specjalnie dla portalu OH!ME  przygotowała Klaudia Kierzkowska we współpracy z Piotrem Gibaszewskim, astrologiem, wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej

 

 


Zobacz także

10 grzechów głównych twojej lodówki

Odżywiaj się mądrze. Dowiedz się, jakim typem metabolicznym jesteś i co się z tym je

„Chcę mieć pewność, że to ty…”. Upokorzył mnie tak strasznie, że dzisiaj nie umiem spojrzeć na siebie w lustro

Jesteś matką? Świetnie, prawdopodobnie jesteś jak disneyowska księżniczka (tylko jeszcze o tym nie wiesz)