Go to content

Pan pozna panią. Ciemnooki blondyn, po czterdziestce szuka szczęścia życiu – poszukacie razem? [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Fotomontaż / iStock

Witajcie, jeżeli szukacie partnera na życie,  uczciwego faceta, który wreszcie doceni to, jak wspaniałymi kobietami jesteście – dobrze trafiłyście! Specjalnie dla was, przygotowałyśmy serię publikacji starannie wyselekcjonowanych i sprawdzonych przez nas osobiście ogłoszeń: Pan pozna panią. Szukajcie ogłoszeń z serii Oh!love – bo prawdziwej miłości trzeba w życiu trochę pomóc i przede wszystkim dać szansę!

„Biały”

Cześć,

Jestem po czterdziestce, szukam miłej partnerki, która nie boi się okazywania uczuć – to dla mnie bardzo ważne. Jestem pięknym blondynem, średniego wzrostu. Potrafię się bawić i spoważnieć kiedy trzeba. Lubię, gdy sporo się dzieje, gdy spotykam się ze znajomymi lub poznaję nowych ludzi.

Relacji cenię sobie wierność i oddanie – możesz liczyć na moje uczciwe zamiary. Nie szukam przygody. Głęboko wierzę, że gdy spotkasz na swojej drodze odpowiedniego człowieka, możesz spędzić z nim całe życie. Nie mam chorych ambicji czy wymagań, chętnie spędzę z tobą czas na kanapie i w sypialni. W kuchni sprawuję się całkiem nieźle, choć przyznam, że najbardziej lubię „wyjadać” smakołyki, gdy ktoś gotuje.

Zobacz moje zdjęcia niżej.

Jeszcze niżej.

Fotomontaż / iStock

Fotomontaż / iStock

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Zakochałaś się od pierwszego wejrzenia? Spotkajmy się w realu! Czekam na Ciebie w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie (wejdź na moją stronę: www.celestynow.toz.pl/adopcja/138.html).

Nie jesteś gotowa na stały związek, możesz mnie odwiedzić lub wesprzeć przekazując swój 1% podatkuKRS 0000154454 W informacji dodatkowej koniecznie wpisz cel szczegółowy: Schronisko w Celestynowie.

16492114_1527823817258019_1629643432_o

Z miłością
Białek

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Opis Zwierzęcia

wielkość: średnia
gatunek: pies
płeć: samiec
maść: biszkoptowa
wiek: 5 lat 2 mies. 18 dn.

CHARAKTERYSTYKA ZWIERZĘCIA

Białek pod naszą opiekę trafił 4 miesiące temu. Myśleliśmy, że szybko znajdzie dom, a jednak – utknął w schronisku 🙁

To kilkuletni kundelek niezwykłej urody. Jest średniej wielkości, sięga do kolana. W boksie mieszka z suczką i bez problemu się dogadują. Na spacerach też raczej nie reaguje negatywnie na inne psy. Jest otwarty na kontakt z człowiekiem. Widać, że za kratami bardzo tęskni. Przyjdziesz po Niego?

kontakt:
adopcje@celestynow.toz.pl
tel. 22 789 70 61
www.celestynow.toz.pl

Nie twój typ? Nic straconego – przeczytaj inne ogłoszenia tutaj. 


Artykuł powstał we współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce.