Go to content

Oh!Mamo, to już weekend! Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą” wyzwanie #5

Fot. iStock

Oh!Mamo, to już weekend! Czy jesteście gotowe na… odpoczynek? Przyjemności i czas dla siebie?

Pora spojrzeć sobie w oczy i szczerze odpowiedzieć na pytanie: „Kiedy ostatni raz zrobiłam coś tylko dla siebie?”. Jeśli odpowiecie od razu – gratulacje, jeśli z przerażeniem wracacie myślami do zeszłego tygodnia, a po chwili do minionego miesiąca… Oj, pora na zmiany.

A to nie lada wyzwanie dla kobiety, szczególnie mamy! Dlatego dzisiejsze wyzwanie polega na zaplanowaniu czasu na własne przyjemności czy odpoczynek. Deadline – ten weekend, bez wykrętów!

Jesteście gotowe? Do dzieła!

Nie zapomnijcie nam napisać, co zaplanowałyście dla siebie i dlaczego? Zaproszenia na konferencję „Oh!Mamo – jestem kobietą” – czekają 😉 .

Akcja „Oh!Mamo – jestem kobietą”

Wyzwanie #5

Nasze piąte wyzwanie to:

Napisz nam, co PRZYJEMNEGO (tak, przyjemnego dla CIEBIE) zrobisz w ten weekend. Oh!Mamo, to już weekend! Gotowa, żeby zaplanować wreszcie czas dla siebie?

Co trzeba zrobić?

Być z nami! Przez najbliższe dni będziemy zachęcać was pochylenia się nad sobą, do zrozumienia, że powinniśmy być dla siebie ważne, powinniśmy mierzyć się z własnymi lękami i ograniczeniami. Będziemy pytać, co dla was znaczy być kobietą, czym jest dla was kobiecość.  Bądźcie w tym czasie z nami i pod artykułami piszcie swoje komentarze.

Najfajniejsze komentarze, zwłaszcza tych najbardziej aktywnych uczestniczek po zakończeniu akcji nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na naszą konferencję „Oh!Mamo – jestem kobietą”, która odbędzie się 27. maja w Warszawie, w Fortach Mokotów, a dokładnie w Studio 99. .

Akcja trwa od 08.05.2017 do 22.05.2017 roku. Wyniki akcji zostaną opublikowane do dnia 24.05.2017 roku na stronie ohme.pl.

cp_przeskalowane_bold

Regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.