Go to content

„Odnaleźliśmy się dzięki Badoo”. Podziel się z nami swoją historią – KONKURS

Za nami okres wakacyjnej beztroski, letnich miłości i letnich uniesień. W długie jesienne wieczory mocniej doceniamy, że mamy przy sobie kogoś, kto chętnie wejdzie z nami pod koc, przytuli i po prostu będzie. Każda pora roku niesie ze sobą inne możliwości, ale niezależnie od pogody za oknem – zakochać można się każdego dnia! Żeby pomóc szczęściu można skorzystać z aplikacji randkowej. A czy Wam udało się odnaleźć miłość w jednej z nich – Badoo? Jeśli tak to opiszcie nam swoją historię, najlepsze z nich nagrodzimy!

Wspólne spędzanie chwil, wspieranie się w codziennych wyzwaniach, ale i radość z bycia razem i dobra zabawa – to wyznaczniki udanej relacji. Nieważne, czy szukamy miłości, przyjaciela, czy kogoś, z kim możemy po prostu porozmawiać – swobodne dzielenie czasu z drugą osobą to wartość, którą trudno przecenić. Możemy spotykać się w niedzielę rano na targu śniadaniowym, wypić razem kawę w deszczowy dzień, umówić się na lunch we wtorek i odebrać miły SMS na „dzień dobry” w środę. Nie zawsze jednak mamy taką osobę obok. By trochę pomóc szczęściu, warto zajrzeć do aplikacji randkowej.

Coraz więcej osób się tam loguje – czasem przypadkiem, z czystej ciekawości, a innym razem celowo, by zwiększyć swoją szansę na poznanie kogoś nowego. Najczęściej na początku nie wierzymy w sukces, ale dajemy sobie szansę i… okazuje się, że świetnie rozmawia nam się z drugą osobą, później umówiliśmy się na randkę, a nasza znajomość przeradza się w przyjaźń, a kto wie, może nawet miłość?

Brzmi znajomo? Jeśli tak, napisz do nas na adres kontakt@ohme.pl * lub wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz poniżej – szukamy par, które znalazły miłość dzięki Badoo, jednej z najpopularniejszych aplikacji randkowych w Polsce! Najlepsze historie nagrodzimy voucherami o wartości 500 zł do wykorzystania na dowolną atrakcję z portalu wyjatkowyprezent.pl. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj, należy pamiętać, by w zgłoszeniu podać swoje imię oraz imię partnera/-ki, której historia dotyczy.

W swojej historii możecie podzielić się z nami szczegółami, opowiedzieć co czuliście na początku, z kim podzieliliście się pierwszymi wrażeniami, jak szybko spotkaliście się po raz pierwszy i jakie towarzyszyły temu emocje. Co było dalej, kiedy odzyskaliście nadzieję, że miłość jednak istnieje? Jak szybko okazało się, że to właśnie ta osoba na całe życie? Krótko mówiąc, opowiedzcie nam swoją Love Story, która swój początek miała na Badoo.

* W przypadku wybrania drogi mailowej, koniecznie jest dodanie do maila formuł:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Badoo Trading Limited w celu przeprowadzenia Konkursu „Odnaleźliśmy się dzięki Badoo”. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, a także jestem świadom(a) moich praw, w tym prawa do wycofania mojej zgody. Sposób składania powyższego oświadczenia określa § 5 ust 3 Regulaminu.
  • “Potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią Regulaminu konkursu „Odnaleźliśmy się dzięki Badoo” i akceptuję jego treść”.

Wybrane historie zostaną opublikowane na łamach ohme.pl, najciekawsze natomiast zostaną nagrodzone przez wyłącznego partnera akcji – Badoo.

Na prace czekamy do 14 października.


Badoo to pionier w dziedzinie nowoczesnych serwisów randkowych. Dąży do tego, aby stały się one mniej skomplikowane i bardziej przyjemne oraz zachęca społeczność użytkowników do jasnego wyrażania swoich intencji, autentyczności i zachowywania się z szacunkiem wobec innych – tak, aby każdy mógł cieszyć się tym, co jest najlepsze w randkowaniu.

Na Badoo można znaleźć realnych użytkowników dzięki odpowiedniej weryfikacji kont, by móc czuć się bezpiecznie. Aplikacja prosi także o określenie swoich intencji – czy chcemy pogadać, umówić się na randkę, czy może szukamy kogoś na stałe. Dzięki temu szybciej można znaleźć to, czego tak naprawdę się pragnie. Pomocną funkcją jest także szukanie ludzi w najbliższej okolicy – może już spotkaliście miłość życia, tylko jeszcze o tym nie wiecie? Dzięki Badoo możecie odnaleźć się wirtualnie, żeby później już spędzać ze sobą wspólnie czas.

Aplikację Badoo możesz pobrać tutaj. Po więcej inspiracji dotyczących randkowania, miłości i związków zajrzyj na bloga Badoo!