Go to content

Nie kupuj rzeczy, spełniaj marzenia! Prezenty inne niż zwykle

Co powiecie na prezenty inne niż zwykle? Może w tym roku zamiast konkretnego przedmiotu, podarować bliskiej osobie… wrażenia, przygodę, chwilę dla siebie? Owszem, nie będzie to coś, co znajdzie w szufladzie za 20 lat, ale wspomnienia zostaną na jeszcze dłużej.

Voucher Columna Medica na co tylko zechcesz!

Co istotne, vouchery ważne są aż pół roku od daty zakupu. Możesz wybrać gotowy, kilkudniowy pakiet pobytowy do SPA, na rehabilitację czy odchudzanie, który znajdziesz na stronie: https://www.columnamedica.pl/oferty-i-pakiety, z pomocą zespołu Columna Medica stworzyć pobyt indywidualny lub wybrać voucher na usługi bez pobytu, choćby takie jak: pyszny lunch lub kolacja w restauracji, zabieg w SPA, konsultacja fizjoterapeutyczna czy wejście na zajęcia z jogi. Dostępne są także vouchery otwarte na wybraną przez Ciebie kwotę.

To od Ciebie zależy, co podarujesz bliskim. Dzięki holistycznemu podejściu, Columna Medica oferuje szerokie usługi dla ciała i duszy, a także powrót do zdrowia w standardzie premium. Obdarowana przez Ciebie osoba na pewno znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu
Twój prezent pod choinkę będzie niezapomniany.

Podaruj voucher do Columna Medica – zadzwoń na:  +48 43 300 90 00 lub skorzystaj z gotowego vouchera otwartego: https://www.columnamedica.pl/oferty-i-pakiety/swiateczny-voucher-do-columna-medica

Columna Medica to nowoczesna klinika rehabilitacji połączona z czterogwiazdkowym hotelem oraz strefą Medical SPA & Wellness, położona w otoczeniu 100-letniego lasu, w pobliżu Łodzi.

Kurs gotowania z Michelem Moran

Michel Moran, znany szef kuchni i restaurator z 40-letnim doświadczeniem, a także juror wszystkich polskich edycji MasterChefa i MasterChefa Juniora, kieruje swój autorski kurs gotowania online do wszystkich osób, które chcą się nauczyć gotować, poznać tajniki kulinarne lub poprawić swoją technikę.

Kurs online Michela Moran składa się z 10 lekcji wideo o łącznym czasie trwania ponad 5,5 godziny. Każdy z odcinków poświęcony jest innej kategorii produktów (mięso, ryby, owoce morza, jajka, warzywa, sosy, desery), a także sztuce prezentacji dań na talerzu oraz
technikom kulinarnym- tradycyjnym i nowoczesnym. Szef Moran dzieli się w kursie swoimi trickami i sekretami kulinarnymi, które poznawał przez 40 lat pracy w gastronomii. Ten kurs to czysta i unikalna wiedza kulinarna- powstał z pasji do gotowania i chęci dzielenia się nią – nie ma w nim sponsorów ani reklam. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj: https://michelmoran.pl/kurs.

A dla wszystkich fanów Michela mamy ogromną niespodziankę – do marca 2023 roku, na hasło: OHME, cena regularna kursu spada o 55%!

(Zniżka nie dotyczy pakietów z 3 i 6 lekcjami).

Voucher do teatru Garnizon Sztuki

Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji – spektakle i towarzyszące im kampanie społeczne – poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówimy o nich jednak z przymrużeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy i potrafimy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji. Niesiemy pozytywny przekaz, dajemy nadzieję.

Voucher kupisz TUTAJ!

Niezwykłe warsztaty Wino Grono Art – pij, jedz i maluj

Podaruj niezwykły prezent – zaproszenie na warsztaty ( dostępne w całej Polsce), które pobudzą Twoją kreatywność i pomogą w odnalezieniu wewnętrznego Picasso. Żadne umiejętności malowania nie są potrzebne. Po prostu przyjdź, pij, jedz i maluj!


Bez wcześniejszego doświadczenia, prowadzony/na krok po kroku przez Artystę Malarza,  seria linii i plamek zamieni się w arcydzieło, gotowe do ozdobienia ściany jadalni. Podczas 2-godzinnego wieczoru przepełnionego winem i przepysznymi przekąskami nie tylko poznasz tajniki malarskie ale masz szansę poznać grono fantastycznych osób. Idea zbliżania ludzi, spontaniczności, oryginalnego spędzenia czasu – jest tutaj równie ważna jak sama sztuka.