Go to content

Nauka z Epson – szybciej, łatwiej, efektywniej

Dziś drukarka dla ucznia jest tak samo ważna jak ergonomiczne krzesło czy dobry plecak. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne śmiało możemy dziś zaliczyć do niezbędnych przyborów szkolnych. Zakup tej „domowej pomocy dydaktycznej” warto jednak dobrze przemyśleć, aby nie nadszarpnąć domowego budżetu i wybrać właściwie. W końcu to inwestycja na kilka lat.

Wybór sprzętu z reguły jest próbą kompromisu pomiędzy ceną a oferowanymi funkcjami. Niestety, podjęcie decyzji o wyborze właściwego modelu nigdy nie należy do łatwych ani prostych. To relacja długoterminowa, która wiąże się z regularnym ponoszeniem kosztów. Warto zatem dobrze przemyśleć każdą z opcji. Na co warto zwrócić uwagę wybierając drukarkę? Skaner, czytnik kart czy Wi-Fi mogą ułatwić użytkowanie. Koniecznie należy również sprawdzić dostępność i cenę materiałów eksploatacyjnych, gdyż mają one wpływ na koszty użytkowania urządzenia.

Kupuj mądrze!

Czasem warto więcej zapłacić za samo urządzenie, aby sama eksploatacja była tania i nie zaskakiwała częstymi dodatkowymi kosztami. Właśnie dlatego warto wybrać drukarki atramentowe Epson z systemem stałego zasilania w atrament EcoTank. Instalacja jest prosta, uzupełnianie nie powoduje zabrudzeń, a niezawodna konstrukcja gwarantuje kolejne strony doskonałych wydruków. Warto wspomnieć, że drukarki Epson objęte są standardową gwarancją, którą można promocyjnie wydłużyć nawet do trzech lat. Oto dwie propozycje, które na pewno są warte rozważenia.

Epson L3251

Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba, łącznie z przyciągającym wzrok panelem sterowania. To niezawodne urządzenie zamiast kartridży wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem. Dzięki dołączonemu zapasowi atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata, pozwoli zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu . Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie wymiary, zapewnia łatwy dostęp przy uzupełnianiu i dobrą widoczność poziomów atramentu. Zawiera udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i zabrudzeń.

Epson L8160

Model dla miłośników fotografii (nawet 2300 wysokiej jakości zdjęć na jednym zestawie butelek z atramentem), ale nie tylko. Także jako główne urządzenie w domu, gdzie cała rodzina dużo drukuje (szkoła, studia, praca zdalna). Dzięki pełnej obsłudze Wi-Fi, Wi-Fi Direct oraz łączności Ethernet można z łatwością zintegrować drukarkę z istniejącą już infrastrukturą domową. Można również drukować z kart SD i urządzeń pamięci masowej USB, korzystając z kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,9 cm.

Wiedza w wielkim formacie

Co jeszcze coraz częściej pojawia się na liście nowoczesnych domowych pomocy naukowych? Projektor multimedialny. To urządzenie, które możemy wykorzystać na kilka różnych sposobów. W domowych warunkach posłuży, jako zamiennik telewizora – wyświetli filmy, seriale i ulubione programy, ale też film edukacyjny czy pozwoli w komfortowy sposób na naukę zdalną w razie konieczności. Możemy zabrać go również do pracy czy na ważne biznesowe spotkania, wykorzystując ten sprzęt do efektownej prezentacji danych.

Projektor Epson EF-12 w komplecie z ekranem!

Jeśli myślicie o tym, aby projektor stał się centrum domowej rozrywki i nauki i zastąpił tradycyjny TV to wybierzcie model Epson EF-12. Kompaktowy, lekki i łatwy w obsłudze mini projektor laserowy wyświetlający wyjątkowo jasne i kolorowe obrazy o wyraźnych detalach w rozmiarze do 150 cali. To sprzęt mobilny, który łatwo zabrać ze sobą wszędzie tam gdzie go będzie potrzebny. Współczynnik kontrastu 2 500 000:1 zapewnia wyraźne odwzorowanie cieni i głębokie czernie. Dzięki funkcji Android TV z powodzeniem może zastąpić tradycyjny TV a opcja łączności bezprzewodowej pozwala przesyłać treści z telefonów, urządzeń do transmisji strumieniowej, laptopów, konsol do gier itp.

Projektor wykorzystuje usługę Google Assistant, która ułatwia szybki dostęp do ulubionej rozrywki. Dzięki niej możliwe jest także sterowanie urządzeniami z każdego miejsca w domu. Ten projektor to nie tylko zdumiewający obraz – to także świetny dźwięk. Wszystko za sprawą wbudowanego, wydajnego głośnika opracowanego przez Yamaha,  który zapewnia czyste i wyraziste brzmienie.

Już teraz u wybranych partnerów Epson, do końca września przy zakupie wybranych modeli projektorów Klient otrzymuje dedykowany ekran za symboliczny 1 zł. Specjalny ekran pozwoli w 100% wykorzystać możliwości sprzętu i oglądać filmy w najlepszej kinowej jakości. Warto skorzystać z okazji. https://www.ceneo.pl/producenci/epson/Promocja_Laser_TV-zt