Go to content

Najpiękniejsze świąteczne reklamy

Fot. Screen z YoutubeHuawei Mobile Poland

Święta to czas niezwykłych popisów agencji reklamowych. I choć psioczymy na to, że pojawiają się zwykle zbyt wcześnie i jeszcze bardziej nakręcają przedbożonarodzeniowy zamęt, to znajdziemy wśród nich także prawdziwe perełki. W trakcie dosłownie kilku minut potrafią sprawić, że przypominamy sobie, o co tak naprawdę chodzi w tych Świętach. A także o tym, że wszyscy w gruncie rzeczy pragniemy tego samego: miłości, bliskości, przyjaźni i akceptacji.

Usiądźcie więc na chwilę wygodnie, przygotujcie chusteczki i zobaczcie tych kilka spotów reklamowych, które wybrałyśmy specjalnie dla was:

Allegro

„Czasami brakuje słów, by wyrazić to, co najważniejsze. W takim przypadku trzeba się ich po prostu nauczyć.” Bezapelacyjnie najlepsza reklama w tym roku. Zachwycają się nią nie tylko polskie ale i zagraniczne media. Dlaczego? Zobaczcie same.

Huawei

Nawet chińska marka Huawei zachęca nas do tego byśmy w ten jeden dzień w roku odłożyli smartfony i tablety na bok.

Amazon

To chyba jedno z najważniejszych przesłań w te Święta. Przepiękna historia przyjaźni księdza i imama, pokazuje jak ważne jest okazywanie troski na co dzień.

Marks and Spencer

W te święta to nie Mikołaj będzie grał pierwsze skrzypce, a jego żona, Pani Mikołajowa. Kto tak naprawdę przynosi nam prezenty?