Go to content

Najfajniejsza książka ever? Ta o mnie! Musicie to wypróbować z dzieciakami!

Fot. Materiały prasowe

Są rzeczy fajne i fajniejsze, a personalizowana bajka dla dzieciaków „Leśne przygody…” zdecydowanie należy do tych drugich! Zobaczcie koniecznie, jak odpicować swoją własną bajkę w kilkanaście minut! My się w nich  zakochałyśmy!

Nie od dziś dzieci wyobrażają sobie, że same są bohaterami znanych im dobrze bajek. Pokonują tygrysu, latają na dywanach i marzą o tym, by przeżyć swoją fantastyczną przygodę! A gdyby tak, miały bajkę o sobie? Personalizowana bajka dla dzieci „Leśne przygody”, to nie tylko fajna zabawa i prezent od serca, ale i wyjątkowa pamiątka! Empik Foto właśnie wzbogacił swoje portfolio o taka usługę – i trzeba im przyznać, że trafili w dziesiątkę!

Fot. Archiwum prywatne

Jeśli na tym etapie pomyśleliście sobie:

  • Eeeee, fajne, ale w życiu nie znajdę czasu, żeby przygotować zdjęcia. O mamusiu, mój telefon nie był zgrywany od… nigdy, a foto foldery czekają na lepsze czasy, żeby to uporządkować i wywołać…
  • Ech, pewnie za drogie.
  • Nie mam pomysłu/czasu/zdolności.

To tym bardziej nie przestawajcie czytać, bo:

  • Nie musisz szukać zdjęć – możesz złapać te, które masz na Facebooku czy Instagramie (albo w ogóle z nich zrezygnować, czy zmniejszyć ich ilość)
  • A figa z makiem! Empik Foto pokazał, że można zrobić takie książeczki nie za miliony monet! Cena stała to 39.99, ale co i rusz jest na nią promocja, aktualnie z rabatem zapłacicie za nią ok. 30 zł
  • Nie musisz mieć. Wszystko jest prawie gotowe, musisz wysupłać jakieś 15-20 minut.

Zainteresowani? A robi się to tak:

Fot. Archiwum prywatne

Przygotowanie książki

Z ręką na sercu, obiecuję wam, że to dziecinnie proste! Po wybraniu opcji dla chłopca lub dla dziewczynki, przechodzimy do kreatora. Wszystko, co musicie zrobić to:

  • wymienić sobie wedle uznania i potrzeby grafikę bohatera tak, aby kolor włosów się zgadzał  z fizjonomią dziecka (do wyboru macie włoski jasne, ciemne i rude),
  • uzupełnić imię dziecka w treści,
  • dodać zdjęcia swojej pociechy.

Trzy kroki, a ile radości!

Ale po kolei. Szablon książki zawiera już wszystko, co potrzebne: tło, grafiki, ramki na zdjęcia i treść opowiadania.

Fot. Materiały prasowe

W treści znajdują się miejsca: [IMIĘ DZIECKA], w których należy wpisać oczywiście imię (albo ksywkę jeśli chcecie).

Automatycznie po lewej stronie, otwiera się galeria pełna naszych bohaterów – wystarczy podmienić automatycznie osadzony obrazek, na ten docelowy. W wersji dla chłopców w wersji podstawowej znajduje się chłopiec z brązowymi włosami, a dla dziewczynek bohaterka automatycznie osadzona w kreatorze jest blondynką.

Po prawej stronie, znajduje się okienko do wstawiania zdjęć. I tu mam dla was wspaniałą wiadomość. Nie musicie burczeć po nosem podczas skrolowania swojej „rolki” w telefonie, nie musicie zgrywać, wysyłać i tracić czasu. Zdjęcia do fotoksiążki można zaciągnąć z dysku komputera lub ze swoich social mediów – Facebooka czy Instagrama. Szybko i praktycznie. Przecież większość z nas ma opublikowane te najważniejsze, najładniejsze zdjęcia na swoich kontach.

Bajka ma już przygotowany układ zdjęć – wystarczy przeciągnąć zdjęcie na pole i już!

Wszystko jest proste i intuicyjne. Ale jeśli marzy się wam zrobić coś więcej, wszystko jest możliwe!

To nie wszystko, jeśli chcesz zaszaleć

Ponieważ książka jest w pełni edytowalna, możecie robić ze swoim projektem co chcecie. Możecie zrezygnować ze zdjęć – nie ma problemu. Zmieniać tła, grafiki, krój czcionki czy w ogóle tekst! A może wasze dziecko marzy o tym, żeby wydać swoją książkę? Z tym kreatorem ogarniecie to raz, dwa!

Całość jest przepięknie wydana, a  fabuła wciągająca i z morałem! Oprawa jest twarda, papier elegancki i błyszczący. No prosto spod igły!

Fot. Archiwum prywatne

Z zapartym tchem czekamy na kolejne tytuły od EmpikFoto! Ależ one są fajne!

Fot. Archiwum prywatne

PS: Nie tylko dla maluchów, zawsze możecie ją podrasować!

 Personalizowaną bajkę dla dzieci „Leśne przygody” zamówicie tutaj.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto  – dziękujemy za egzemplarze recenzenckie.