Go to content

Mistrzowskie Warsztaty Agaty Steczkowskiej. Przyjdź i odkryj w sobie talent, niemożliwe nie istnieje

Fot. Archiwum Agata Steczkowska

Mamy swoje życia, swoje kariery, rodziny i obowiązki, ale często wciąż odczuwamy pustkę, którą trudno nam wypełnić. Czas płynie, a my ciągle jeszcze szukamy odpowiedniej dla siebie ścieżki rozwoju osobistego. Jeśli chcecie spróbować odkryć w sobie talent, wspaniałą możliwością będą dla was Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej. Najbliższa edycja rusza już 1 lipca, w Starachowicach.

Idea jest prosta: przez 10 dni, we wspaniałej atmosferze będziesz uczestniczyć w wybranych przez siebie zajęciach.  Możesz tańczyć, śpiewać, rysować, próbować swoich sił na scenie jako aktor, malować czy rzeźbić. Możesz zrealizować marzenia, przełamać wstyd i strach, zbudować na nowo swoją pewność siebie. Zaskoczyć siebie i innych tym, co potrafisz, choć do tej pory nie zdawałeś sobie z tego sprawy. Na koniec warsztatów, weźmiesz udział w wielkim przedstawieniu, podczas którego będziesz mógł zaprezentować wszystkim swoje umiejętności, na scenie. Twórcze podejście do nauczania i autorskie programy pomogą ci przełamać wszelkie ograniczenia, zainspirować się do dalszej nauki.A5

Motywacja i ciekawość, chęć odkrywania w sobie talentu, przekraczania swoich możliwości i przełamywania oporów, w połączeniu z profesjonalizmem instruktorów, prawdziwych mistrzów w swoich dziedzinach, prowadzących zajęcia

Mistrzowie to prawdziwe autorytety w swoich dziedzinach, ludzie o zdolnościach pedagogicznych, którzy wiedzą jak pokierować twoim rozwojem, jak zachęcić cię do kontynuacji pielęgnowania odkrytego w sobie talentu.

Na warsztatach nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. Tam możesz i potrafisz naprawdę wszystko, dlatego nie usłyszysz słów „nie dam rady”.

Udział w Warsztatach mogą wziąć osoby w każdym wieku, bo talent nie zagląda w metrykę:). Są jeszcze wolne miejsca, więc koniecznie zajrzyjcie na stronę warsztatów na  Facebooku.