Go to content

Masz kłopot ze wczesnym wstawaniem? Budzik z wibratorem obudzi cię od razu!

Fot. Screen ze strony littleroosterstore.com

Jeśli każdego dnia o bladym świcie twój budzik dzwoni nieustannie, a ty wciąż naciskasz opcję drzemki, potrzebujesz innego pomysłu na szybką pobudkę. Nie chodzi o nagły hałas czy kubeł zimnej wody wylany na twoją głowę. Jak się okazuje, istnieją zupełnie inne, wyjątkowo przyjemne sposoby na poranne wstawanie. 

Co powiesz na budzik w wibratorem?

Na rynku furorę robi nowy sposób na przyjemną i skuteczną pobudkę — budzik z wibratorem! To alternatywa dla tradycyjnego budzenia, która chyba dla żadnej z kobiet nie pozostanie obojętna. „Little Rooster„, czyli „kogutek„, to stworzony z myślą o kobietach model budzika wyposażony w wibrator. Kogutek wystarczy ustawić na wybraną godzinę i włożyć na noc do majtek. Gdy przyjdzie czas pobudki, włączy się intymny masaż.

Można go kupić w białym i różowym kolorze i dowolnie ustawić jeden z 27 trybów wibracji pod własne preferencje. Z początku kogutek furorę robił w USA i Wielkiej Brytanii, ale szybko jego sława rozeszła się po świecie, czyniąc pustki w magazynach „Little Rooster”.

Według obietnic producenta, kogutek ma budzić kobiety powoli, zmysłowo i z przyjemnością, a same posiadaczki budzika mają się czuć pewne, szczęśliwe i pobudzone. Widać, jego użytkowniczki są wyjątkowo zadowolone, ponieważ na stronie producenta widnieje sporo pozytywnych komentarzy i zapewnień, że kogutek „budzi” kobiety take podczas wyjść na miasto, kolacji w restauracji a także podróży.

Gadżet kosztuje 69 funtów i działa dzięki ładowaniu przez USB. Kupić go można poprzez stronę www.littleroosterstore.com 

Fot. littleroosterstore.com

Fot. Screen ze strony littleroosterstore.com

Panowie też nie powinni się martwić, trwają prace nad stworzeniem modelu budzika z wibratorem dedykowanym specjalnie dla nich.


źródło: tech.wp.pl , www.littleroosterstore.com