Go to content

Masz dosyć nudnych urlopów? Czas na wakacyjne rewolucje! Weź udział w konkursie

Mat. prasowe

Wakacje? Jakie wakacje? Znowu to samo: bitwa o leżaki przy basenach, szukanie miejsca na plaży między parawanami. W hotelach rano śniadania, na które wstać trzeba i przepychać się w tłumie gości hotelowych. Eee… wakacje są przereklamowane.

Ale jak tu znaleźć siłę do pracy, chęć do działania, jeśli gdzieś w oddali nie będziemy widzieć upragnionego urlopu. Jak przetrwać resztę zimy, kiedy nie będziemy wizualizować sobie naszych wymarzonych wakacji?

Gdzie byście pojechali? Co zrobili? Jakie miejsca odwiedzili? Zamknijcie na chwilę oczy i zobaczcie wakacyjne miejsce waszych marzeń.

Przecież nie trzeba jechać do hotelu, jak większość waszych znajomych. Wcale nie trzeba cisnąć się jak sardynki w puszce na bałtyckiej plaży szukając wolnego miejsca między parawanami.

Chcecie naprawdę wypocząć, wziąć głęboki oddech, napawać się spokojem, gdzie to wy sami decydujecie, jak chcecie spędzić dzień? Gdzie nic was nie goni, nikt nie ściga się z wami o lepsze kąski w hotelowej restauracji, a nad ranem nie słychać śpiewów turystów pod oknami pokoju.

To może w tym roku inaczej? Może warto odejść od utartego schematu i tym razem zamiast dać się namówić znajomym na wakacje all inclusive, zdecydować się na wakacyjną rewolucję?

Co wy na to? Podejmujecie wyzwanie?

Musicie jedynie wiedzieć:

– gdzie chcecie jechać

– w ile osób zamierzacie spędzić wakacje

– co chcecie zwiedzić, co odwiedzić

I to wszystko! A zapewniamy was, że takie rewolucyjne wakacje – choćby w najbardziej dla was odległym miejscu Europy, nie muszą kosztować majątku.

Jak to? Zajrzyjcie na stronę NOVASOL i wybierzcie dom, w którym spędzicie wyjątkowe tego roku wakacje!

A co tam! Mamy dla was coś jeszcze. WYJĄTKOWY konkurs „Wakacyjne Rewolucje”, w którym do wygrania jest 2-tygodniowy pobyt w domu wakacyjnym na Mazurach w Polsce, w terminie 12-26.08.

Co Wy na to? Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ. Zacznij z nami i z NOVASOL planować tegoroczne wakacje!