Go to content

Marzenia? Hmm ciężko mieć czas na marzenia, kiedy ma się dwójkę małych dzieci

Kochany Św. Mikołaju,

wiem, że nie istniejesz i list, który piszę, to będą słowa wysłane w kosmos. Tam się rozprysnął jak bańka mydlana. Ale dobrze, że jesteś! Chcę wierzyć, że istnieje na tym świecie ktoś,kto chce dla mnie dobrze. Ktoś, kto chce spełnić moje życzenia. Ktoś z wielkim workiem wypchanym szczęściem. Mikołaju bądź masą pozytywnej energii, która  wyląduje pod choinką.

Marzenia? Hmm ciężko mieć czas na marzenia, kiedy ma się dwójkę małych dzieci. Ale kiedy już smacznie śpią w łóżeczkach, zamykam oczy i próbuje od nowa nauczyć się marzyć. Właściwie chyba żadna rzecz materialna nie sprawi mi takiej satysfakcji jak radość mych bliskich. Więc  niech w tym wielkim worku znajdzie się moc zdrowia dla mojego przedszkolaczka, niech znajdzie tam przyjaciół i same pozytywne dni. Niech będzie zawsze uśmiechnięta, szczęśliwa, a pod choinką możesz zostawić misia, który dodawałby otuchy w przedszkolnych bojach.

A dla młodszej kruszynki daj dar snu, niech przesypia już noce i zęby tak nie dokuczają. Brzuszek już nie boli i daj mi usłyszeć ten pierwszy śmiech. Tak na niego czekam.

Tatusiowi to oczywiście to co w tamtym roku:skarpetki i chromowana końcówkę do tłumika,czy coś w ten deseń sobie wymarzył.

Ale no tak, to miały być moje marzenia!

Czy ja jeszcze potrafię marzyć o coś dla siebie… No w sumie… jest taka jedna sprawa, którą chciałabym,ale nie wiem czy powinnam prosić. Bo w tym zapędzonym świecie pośród kaszek, pieluch i kolorowanek, zaginęła gdzieś moja wielka pasja-taniec. Za górami, za lasami, gdzieś tam kiedyś przed pierwszą ciążą chodziłam na zumbę i tak strasznie się tam relaksowałam. Tak to kochałam. To był czas tylko dla mnie. Ale zabrakło kasy, czasu i sił.

Mikołaju kochany jesteś w stanie załatwić mi lekcje zumby, może być nawet dwa razy w tygodniu. Wpadałbyś popilnować moje pociechy a ja wyszalałabym się i wróciła cała w endorfinach. Ponoć szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. A ja chce mieć szczęśliwe dzieci.

Kurcze może by tak wrócić do tej zumby….

Pozdrawiam

Karolina


AKCJA LISTY DO MIKOŁAJA

Napisz swój „List do Mikołaja” i wyślij go do nas. Nadesłane listy będziemy publikować na łamach Ohme.pl, a wybrane z nich nagrodzimy

1. ZASADY:

Napisz swój list do Mikołaja i wyślij go na nasz adres mailowy [email protected], w temacie wiadomości wpisz „Mikołaj”.
Napisz jak chcesz być podpisana (list możemy opublikować anonimowo, jeśli tego sobie życzysz) oraz dołącz poniższą informację:

Oświadczam, że jestem autorem przesłanego przeze mnie materiału (listu) nadesłanego do redakcji zwanego dalej artykułem. Wszelkie wynikające stąd prawa własności intelektualnej do artykułu przynależą mnie oraz nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na nieodpłatną publikację artykułu przekazanego redakcji portalu dla kobiet www.ohme.pl w formie elektronicznej – na stronie internetowej www.ohme.pl . Jestem świadomy/a, że redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o terminie oraz sposobie publikowania i udostępniania artykułu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ohme.pl celach związanych z publikacją artykułu. Wyrażam również zgodę na promocję przez ohme.pl przesłanego materiału, również z pomocą serwisów społecznościowych typu Facebook i innych.
2. NAGRODY

Wybrane listy nagrodzimy w trakcie trwania akcji. Jury, w którego skład wejdzie redakcja portalu oraz pracownicy Oh!me wybierze Laureatki.

Bony zakupowe do sklepu By Dziubeka

logo2014

oraz

Bony zakupowe do LIMANGO POLSKA

limango_logo3. Akcja trwa od 6.12.2015 do 24.12.2015.