Go to content

Konkurs „Łowimy perełki. Która najlepiej pasuje do ciebie?”

Fot. iStock / IngaIvanova

Podobno kobiety kochają perły, ze wzajemnością… szczególnie, gdy mowa o prawdziwych kosmetycznych perełkach :). Dlatego dziś zapraszamy was do wspólnej zabawy, i odkrycia swoich nowych perełek. Tak, to idealny pomysł tuż przed Świętami.

Co jest najpiękniejszą ozdobą kobiety? Nic. Możliwość wyeksponowania swojego naturalnego piękna. Miękka zadbana i pachnąca skóra, błyszczące i zdrowe włosy, delikatnie i naturalnie podkreślone brwi, długie i geste rzęsy… bo diabeł tkwi w szczegółach. A ten wyjątkowy, wewnętrzny blask, bierze się z nas samych.

Pamiętacie, kiedy ostatni raz, gdy zasypiałyście i kładąc się w pościeli pomyślałyście „uwielbiam ten zapach balsamu”, albo gdy nie mogłyście się powstrzymać od 10-tego spojrzenia w lustro, żeby spojrzeć na wypielęgnowane brwi? Pamiętacie te wszystkie drobiazgi, które razem składają się na: przyjemność, relaks, prawdziwe piękno? Koniecznie wybierzcie się na wycieczkę po V.Laboratories, znajdźcie swoje perełki, a my najfajniejsze odpowiedzi nagrodzimy :).

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu: „Z oferty firmy V. Laboratories wybierz dwa kosmetyki, które najbardziej Cię zainspirowały. Napisz nam, które kosmetyki wybrałaś i dlaczego?”. Podpowiedzi szukaj tutaj ;).
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Z oferty firmy V. Laboratories wybierz dwa kosmetyki, które najbardziej Cię zainspirowały. Napisz nam, które kosmetyki wybrałaś i dlaczego?”. Podpowiedzi szukaj tutaj ;).

Nagrody:

3 x zestaw kosmetyków od V.Laboratories, składający się z:

  • V-LASH
  • HENNA GRAFITOWA
  • MAKADAMIA ŻEL POD PRYSZNIC- 500 ML
  • MAKADAMIA ODŻYWKA – 200 ML
  • MAKADAMIA SZAMPON- 250 ML
  • ODŻYWCZY KREM DO CIAŁA KOZIE MLEKO – 200 ML
  • PŁYN MICERALNY KOZIE MLEKO – 400 ML
v-lash kartonik henna renovital ANG GRAPHITE
krem do ciała sloik km stare logo vellie płyn miceralny km vellie
szampon macadamia maska macadamia

żel macadamia stara pompka

Konkurs trwa od 16.12.2016 do 29.12.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 06.01.2017 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.