Go to content

Małgorzata Rozenek-Majdan w pięknych błękitnych sandałkach za grosze. Zobacz, gdzie możesz je kupić

Fot. Screen Instagram/m_rozenek

Na jubileuszu magazynu VIVA, który w tym roku kończy 20 lat, pojawiły się największe polskie gwiazdy. Na czerwonym dywanie nie mogło więc zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan z mężem Radosławem. Wyglądali olśniewająco i elegancko. Małgosia założyła sukienkę w pastelowym kolorze, do której założyła piękne błękitne buty, które kosztują… 109 zł.

„Perfekcyjna Pani Domu” postawiła na błękitny total look. Założyła specjalnie dla niej uszytą kreację od Marlu, która odsłaniała zgrabne nogi. Jednak elementem stylizacji, który przyciągał wzrok, były sandały w delikatnym błękitnym kolorze z kokardką na wysokości kostki. Fanki Małgosi zachwycały się i w komentarzach dopytywały, gdzie je kupiła.

I choć mogłoby się wydawać, że gwiazda wydała na nie majątek, gdyż wyglądała jak milion dolarów, to okazało się, że wybrała obuwie, na które może sobie pozwolić większość Polek. Pochodzą one z internetowego sklepu DeeZee i kosztują 109 zł.

Gwiazdy, które chodzą w butach w rozsądnej cenie

Małgorzata Rozenek-Majdan to niejedyna polska gwiazda, która wybiera buty z tego sklepu internetowego. W sandałkach za niecałe 90 zł pokazała się także Marina, którą stać na najdroższe buty świata.

W sandałach, których cena waha się w okolicach 100 zł, chodzi także Marcelina Zawadzka.

Do fanek butów w rozsądnej cenie należy także stylistka Zosia Ślotała. Wybrała błękitne espadryle za niecałe 80 zł.


Jak wam się podobają?