Lifestyle Moda

Małgorzata Rozenek-Majdan w pięknych błękitnych sandałkach za grosze. Zobacz, gdzie możesz je kupić

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
2 czerwca 2017
Fot. Screen Instagram/m_rozenek
 

Na jubileuszu magazynu VIVA, który w tym roku kończy 20 lat, pojawiły się największe polskie gwiazdy. Na czerwonym dywanie nie mogło więc zabraknąć Małgorzaty Rozenek-Majdan z mężem Radosławem. Wyglądali olśniewająco i elegancko. Małgosia założyła sukienkę w pastelowym kolorze, do której założyła piękne błękitne buty, które kosztują… 109 zł.

„Perfekcyjna Pani Domu” postawiła na błękitny total look. Założyła specjalnie dla niej uszytą kreację od Marlu, która odsłaniała zgrabne nogi. Jednak elementem stylizacji, który przyciągał wzrok, były sandały w delikatnym błękitnym kolorze z kokardką na wysokości kostki. Fanki Małgosi zachwycały się i w komentarzach dopytywały, gdzie je kupiła.

I choć mogłoby się wydawać, że gwiazda wydała na nie majątek, gdyż wyglądała jak milion dolarów, to okazało się, że wybrała obuwie, na które może sobie pozwolić większość Polek. Pochodzą one z internetowego sklepu DeeZee i kosztują 109 zł.

Gwiazdy, które chodzą w butach w rozsądnej cenie

Małgorzata Rozenek-Majdan to niejedyna polska gwiazda, która wybiera buty z tego sklepu internetowego. W sandałkach za niecałe 90 zł pokazała się także Marina, którą stać na najdroższe buty świata.

W sandałach, których cena waha się w okolicach 100 zł, chodzi także Marcelina Zawadzka.

Do fanek butów w rozsądnej cenie należy także stylistka Zosia Ślotała. Wybrała błękitne espadryle za niecałe 80 zł.


Jak wam się podobają?


Lifestyle Moda

Nadmiernie się pocisz? Możesz mieć problemy z układem pokarmowym. Zobacz, jakie jeszcze sygnały wysyłają ci jelita

Anna Wójtowicz
Anna Wójtowicz
2 czerwca 2017
Fot. iStock / Nerthuz
Następny

Sprawnie działający układ pokarmowy jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Dlatego kiedy pojawiają się problemy z jelitami, nasze życie traci na jakości. Stajemy się nie tylko rozdrażnione lecz także zaczynamy wycofywać się z życia towarzyskiego. Aby nie skazywać się na dyskomfort i bycie obok, warto reagować, kiedy dostrzeżemy, że coś jest nie tak.

Nasze jelita, gdy zaczynają źle pracować, wysyłają sygnały. Nie bagatelizuj ich. Bo objawy problemów z jelitami objawiają się nie tylko w postaci przelewania, zaparć bądź biegunki. Nadmierne pocenie, mrowienie kończyn, to tylko niektóre sygnały, których nie możesz ignorować. Zobacz, na co jeszcze powinnaś reagować, aby nie stracić zdrowia i chęci do życia. Bo nieleczone problemy z jelitami mogą prowadzić do depresji.


 

Źródło: medicinenet.com,webmd.com,choroby-zdrowie.pl,liverdoctor.com

Lifestyle Moda

7 przekonań, przez które boisz się prawdziwej miłości

Redakcja
Redakcja
2 czerwca 2017
Fot. iStock / andrej_k

Miłość to wspaniałe uczucie. Czekamy na nią, pielęgnujemy to, co nam ofiarowuje i cierpimy bardzo, gdy odchodzi bez śladu. Przysłowiowe motyle w brzuchu, szalejące serce i myśli doskonale pokazują, że to właśnie ona. Mimo całej wspaniałości, jaką nam przynosi, wiele osób boi się prawdziwie zakochać. 
Bojąc się prawdziwej miłości, wymyślamy najróżniejsze wymówki, aby chronić siebie. Wmawiamy sobie, że nie mamy czasu, jesteśmy pochłonięci przez pracę lub po prostu obawiając się porażki, koncentrujemy się na sobie. W różny sposób tłumaczymy sobie, dlaczego nie chcemy się prawdziwie zaangażować w nową relację.

7 przekonań, przez które boisz się zakochać

1. Identyfikujesz miłość z cierpieniem

Jeżeli wcześniej miałaś przykre doświadczenia w relacji z partnerem, może być trudno ci się przełamać. Szczególnie gdy myślisz o ponownym zaangażowaniu i załącza ci się lampka ostrzegawcza w głowie, a na myśl przychodzą upokorzenie, obawa oraz lęk.

2. Stajesz się bezbronny

Miłość jest w pewien sposób ryzykowna. Nie zawsze wiadomo, jak partner wykorzysta to, że się przed nim odsłonimy. Bezbronność czyni nas łatwymi do zranienia, a tego każdy chce sobie oszczędzić.

3. Uciekasz przed zranieniem

Gdy masz za sobą trudne doświadczenia w związku, możesz nie chcieć ponownie ryzykować. Zapewne twoje serce zostało uleczone z czasem, ale w chwili, gdy pojawia się nowa osoba, możesz przeżywać strach przez ponownym zranieniem.

4. Boisz się osłabienia przyjaźni

Wiele osób nie chce być w związku ze względu na przyjaciół, którzy bez partnera, mogliby poczuć się odrzuceni i zdradzeni. Ale zrównoważenie relacji z przyjaciółmi nie musi być skomplikowane. Te dwie dziedziny życia mogą się wzajemnie uzupełniać, bez tworzenia jakiegokolwiek konfliktu.

5. Nie chcesz, by ktoś cię wykorzystywał

Jeśli już wcześniej miałaś niemiłe doświadczenia z partnerem „pasożytem” zarówno w kwestii uczuć, jak i finansów, nic dziwnego, że możesz mieć opory przed kolejnym związkiem.

6. Nie wierzysz w siebie

Osobie samotnej nie zawsze łatwo jest zbudować poczucie własnej wartości. Samotność poniekąd wskazuje, że skoro nie ma przy nas partnera, jesteśmy inni, gorsi a może nawet w jakiś sposób wybrakowani. Z brakiem wiary we własne siły, nie da się budować nowego związku.

7. Żyjesz wspomnieniami 

Wspomnienia poprzednich związków, które mogły mieć bolesne zakończenie, są trudne. Niełatwo od nich uciec, szczególnie gdy zdrada czy przemoc ze strony partnera wyryła głębokie piętno w psychice.


 

źródło: exploringyourmind.comcharaktery.eu


Zobacz także

Mieszkania w Warszawie. Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Fiszbiny do stanika, koszuli i gorsetu - wady i zalety

Fiszbiny do stanika, gorsetu i koszuli. Co robić, by były wygodne i nie sprawiały kłopotów?

Poczuj potrzebę uczynienia świątecznych dni pięknymi, eleganckimi, a przez to wyjątkowymi