Go to content

Poznaj Isę, która została nowym testerem smaków Gerbera. Dziewczynka urodziła się bez kości udowej w prawej nóżce

Przedstawiamy nowe Gerber Baby! 4 maja ujawniono zwycięzcę konkursu dla dzieciaków na twarz marki w 2022 roku. Wygrała go siedmiomiesięczna Isa Slish z Edmond ze stanu Oklahoma w USA. Jasnooka dziewczynka będzie pełnić ważną rolę Chief Growing Officer w Komitecie Wykonawczym Gerbera. Jakie będą jej zadania? Isa to dziś Główny Tester Smaku tej marki. A jej ulubione potrawy to na razie chrupki ze słodkich ziemniaków i dynia piżmowa.

Podczas tegorocznych poszukiwań do Gerbera przysłano ponad 225 000 zdjęć różnych dzieci. Jedynym wymogiem było, aby maluch miał do 48 miesięcy i mieszkał w jednym z 50. stanów USA lub Portoryko. Dlaczego wygrała akurat mała Isa?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gerber (@gerber)

„Została wybrana ze względu na wspaniałą osobowość, uśmiech, policzki, chichot. Poza tym Isa jest dzieckiem, które reprezentuje różnorodność” – wyjaśniła jej mama Meredith. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mamy nadzieję, że może uświadomić dzieciom z niepełnosprawnością i ich rodzicom, że mogą być naprawdę wyjątkowe”.

Isa urodziła się we wrześniu 2021 roku z brakiem kości udowej i niedorozwoju strzałkowej.

„Jeszcze przed porodem wiedzieliśmy już, że Isa będzie wyjątkowa. Pokazuje nam to każdego dnia, odkąd pojawiła się w naszym życiu”, mówi Meredith, dodając, że dowiedziała się o niepełnosprawności córki w 18. tygodniu ciąży. Powiedziano jej wtedy, że Isa urodzi się bez kości udowej i strzałkowej w prawej nodze. „Podczas gdy otaczający nas świat stara się promować indywidualność i wyjątkowość, mamy nadzieję, że świadomość różnic doprowadzi do większej integracji dzieci takich, jak nasza córka”, mówi jej mama.

Meredith dodaje, że Isa „uwielbia kontaktować się z otaczającym ją światem i nic jej nie powstrzyma”. „Chcę powiedzieć innym rodzicom stojącym przed podobną diagnozą jedną rzecz: Jest nadzieja!”

 

Mama przyznała, że ​​nagroda pieniężna Isy z konkursu Gerbera zostanie odłożona na jej opiekę medyczną. Co ciekawe, po raz pierwszy w tym roku Gerber przeznacza też darowiznę w wysokości 25 000 USD na rzecz programów ochrony zdrowia matek i niemowląt realizowanych przez organizację non-profit March of Dimes.