Lifestyle

Magazyn dla kobiet Oh!me zatrudni sprzedawcę. Dołącz do naszego zespołu

Redakcja
Redakcja
22 marca 2017
Fot. iStock / serdjophoto
 

Jeżeli kochasz kobiety, lubisz wyzwania i chcesz się rozwijać – dołącz do naszego zespołu. Oferujemy pracę w prężnie rozwijającej się firmie, elastyczne warunki pracy i wolność od korporacyjnych, szklanych sufitów. Cenimy sobie miłą atmosferę pracy, otwartość i chęć podejmowania wyzwań. Kochamy naszą pracę! Zapraszamy do naszego świata!

Stanowisko: Sprzedawca

ZADANIA:
– pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie dobrych relacji z już pozyskanymi klientami,
– tworzenie baz kontaktowych nowych klientów,
– negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
– sprzedaż powierzchni reklamowej oraz reklamy natywnej.

WYMAGANIA:
– preferowane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług,
– podstawowa znajomość rynku mediów w Polsce,
– dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
– kreatywność (chęć i gotowość do tworzenia nowych formatów i autorskich rozwiązań).

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w komfortowych warunkach i elastyczny czas pracy,

Jesteśmy najlepszym  magazynem dla kobiet w internecie!

Aplikację należy wysłać na adres: praca@ohme.pl w temacie wiadomości wpisując „Sprzedawca”

Prosimy o dołączenie w treści wiadomości poniższego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez Blum Media sp. z o.o. swoich danych osobowych uzyskanych na potrzeby procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).


Lifestyle

Klinika Miracki – Piękno, ludzie, technologia

Redakcja
Redakcja
22 marca 2017
Fot. Materiały prasowe
 

Jest na warszawskim Wilanowie miejsce wyjątkowe, w którym spotykają się talent, ciężka praca, technologia i nieprzerwane dążenie do doskonałości. Medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia estetyczna, kosmetologia, a przede wszystkim laseroterapia łączą tu swoje ścieżki w jednym celu – wypracowania wzoru na perfekcyjne piękno i podarowanie jego efektów Pacjentom. Klinika Miracki, bo o niej mowa – to 600 m2 luksusu, komfortu i bezpieczeństwa Pacjentów.

Klinika Miracki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w kategorii pełnowymiarowej, wszechstronnej medycyny estetycznej. Wyróżniający się nieprzeciętną troską o zachowanie najwyższych standardów i dynamicznym tempem rozwoju. Dla Pacjentów stanowi synonim dyskrecji i rzetelnego doradztwa. Dla lekarzy – możliwość rozwoju, szkolenia, ciągłe podwyższanie umiejętności.

Piękno – holistycznie do perfekcji

W Klinice Miracki wszechstronność i indywidualne podejście do Pacjenta stanowią podstawę pracy. „Preferujemy wytyczanie własnych dróg i trendów – tłumaczy Krzysztof Miracki, jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, ekspert laseroterapii, który od ośmiu lat wraz z żoną, Kariną Dudek-Miracką współtworzy Klinikę Miracki. I dodaje: – Z uwagą śledzimy nowości na światowym rynku i wybieramy te, które na podstawie naszego doświadczenia i bogatej wiedzy o potrzebach Pacjentów sprawdzą się na polskim rynku i wprowadzą do niego nową jakość. Zależy nam nie na tym, żeby zdobyć nowe urządzenie, ale na tym, żeby dać Pacjentowi pełną satysfakcję i efekty. Dlatego zawsze poszukujemy i tworzymy nowe zabiegi. Bezpieczniejsze, bardziej skuteczne, bardziej efektywne. Budujemy własne programy terapeutyczne, które pozwalają osiągnąć optymalne efekty poprzez wykorzystanie i łączenie wszystkich dostępnych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie jest tak wiele pakietów łączących laseroterapię z zabiegami iniekcyjnymi czy wysokotechnologiczną kosmetologią.” A dodatkowo, każdy z Pacjentów może liczyć na dopasowanie indywidualnego programu leczenia spełniającego jego oczekiwania i dającego trwałe efekty.”

Technologia – klucz do sukcesu

Medycyna estetyczna jest branżą, która z niezwykłą mocą czerpie z rozwoju nauki. Nie ma skutecznej drogi do budowania kliniki medycyny estetycznej, która nie uwzględniałaby poszerzania usług o nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego jesteśmy obecni na wszystkich istotnych kongresach światowych, targach i konferencjach, które prezentują najnowocześniejsze usługi i urządzenia. Weryfikujemy je i wybieramy te, które dają największe szanse na podwyższenie jakości naszej pracy. W efekcie, możemy się pochwalić wyborami, które dają nam rzeczywisty bonus w postaci wzbogacenia portfolio i parku maszynowego o prawdziwe „przeboje”.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Innowacyjny laser PicoSure wyspecjalizowany w usuwaniu tatuaży. Sculpsure – pierwsza całkowicie nieinwazyjna laserowa metoda efektywnego usuwania tłuszczu. Laserowa liposukcja Triplex – nieposiadająca konkurencji w swojej kategorii i Vaser Lipo – technologia ultrasound pozwalająca na likwidację dużych pakietów tłuszczu. To tylko kilka konkretnych przykładów tego, jak mądrze wybrana technologia pozwala nam zdobywać zaufanie naszych Pacjentów. Lada dzień do Kliniki Miracki wprowadzimy absolutny hit tego roku – najnowocześniejsze urządzenie do oryginalnej endermologii LPG. Po szesnastu latach Endermologie LPG wprowadza na rynek zmodernizowane urządzenie, które łączy w sobie dotychczasowe walory klasycznej endermologii, sprawiając, że procedura zabiegowa staje się skuteczniejsza i bardziej kompleksowa. Jesteśmy pierwszą kliniką w Polsce, która będzie dysponowała najnowszą wersją endermolabu.

Specjalnie dla naszych Pacjentów zbudowaliśmy nowatorski program terapeutyczny nieinwazyjnego modelowania sylwetki wykorzystujący dwie najbardziej innowacyjne technologie – laserowe wyszczuplanie Sculpsure i endermologię LPG. Połączenie w rekomendowany przez nas cykl terapeutyczny tych dwóch zabiegów umożliwia Pacjentowi błyskawiczne, bezpieczne wyszczuplenie, utratę tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym ujędrnieniu skóry, a bez konieczności rekonwalescencji niezbędnej podczas zastosowania bardziej inwazyjnych metod.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Ludzie – wartość bezcenna

Jednak nawet najbardziej innowacyjny laser będzie tylko pustym terminem, jeżeli nie dodamy do niego impulsu w postaci świadomego, profesjonalnego zabiegowca. Dlatego w Klinice Miracki podstawowy kapitał stanowią ludzie. Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzający kliniki tłumaczy: „Pozostajemy w stanie permanentnej rekrutacji. Wierzymy w ludzi, cenimy ludzi i… potrzebujemy ludzi. Przynajmniej kilka razy w roku dostarczamy naszym Pacjentom nowe urządzenia, wprowadzamy premierowe zabiegi – dlatego wciąż łakniemy fachowców-pasjonatów, którzy chęć rozwoju zawodowego łączą z prawdziwym, szczerym zamiłowaniem do tej branży. Mamy świadomość, że każdy nowy lekarz czy kosmetolog to dla nas zastrzyk wiedzy, dodatkowe spojrzenie i pomysły. To cenimy w naszych ludziach najbardziej i tego od nich zawsze oczekujemy – pasji, zaangażowania, wiedzy. Dlatego też nie wahamy się, kiedy mamy możliwość zabierać lekarzy na międzynarodowe szkolenia i kongresy, a w naszej klinice przynajmniej raz na kilka miesięcy goszczą światowej sławy szkoleniowcy. Jesteśmy w ciągłym ruchu – tropimy nowości rynkowe, rozwijamy umiejętności lekarzy, poszukujemy nowych ludzi o świeżym, rzetelnym spojrzeniu na medycynę estetyczną i jej perspektywy. Wiemy, że tego oczekują również, a może przede wszystkim nasi Pacjenci – lekarzy, kosmetologów, doradców, którzy nie tylko profesjonalnie wykonają zabieg, ale będą potrafili holistycznie spojrzeć na ich potrzeby i zarekomendować optymalne rozwiązanie. Dlatego tak bardzo nas cieszy to, co osiągnęliśmy w Klinice Miracki – zgrany zespół, który kompleksowo podchodzi do potrzeb każdego Pacjenta wymieniając się uwagami, łącząc zabiegi kosmetologiczne z medycyną estetyczną. Nasi Pacjenci przywykli do sytuacji, w której lekarz rekomenduje wykonanie wspierających zabiegów kosmetologicznych lub odwrotnie. To daje im gwarancję najskuteczniejszej terapii i pewność, że oddają się pod opiekę kompleksowo i skutecznie działającej Kliniki.

Chcecie dowiedzieć się więcej o Klinice Miracki i najskuteczniejszych terapiach estetycznych? Zajrzyjcie na stronę Kliniki Miracki: www.klinikamiracki.pl lub zadzwońcie bezpośrednio do kliniki: +48 605 905 608.

 


Lifestyle

Pielęgnacja olejkowa. Przewodnik po olejkach i ich właściwościach

Hanna Szczygieł
Hanna Szczygieł
22 marca 2017
Fot. iStock / SrdjanPav

Naturalna pielęgnacja i oczywiście olejki – to utrzymujące się w kosmetyce trendy. Coraz chętniej i bardziej świadomie sięgamy po właśnie takie kosmetyki do pielęgnacji. Ale nie tylko kobiety doceniły naturalną siłę olejów roślinnych. Coraz więcej firm kosmetycznych do swojej oferty wprowadza produkty przeznaczone do pielęgnacjo olejkowej. Na szczęście. Czy wiecie dlaczego?

Po pierwsze, mamy do wyboru naprawdę szeroką gamę kosmetyków. Dostosowanych do indywidualnych potrzeb czy problemów urodowych, a po drugie… nie taki olej prosty, jak mogłoby się wydawać.

Nie każda z nas ma ochotę, wiedzę i czas, by zgłębiać sekrety właściwości konkretnych olejów, czy ich najlepsze połączenia, a potem z przygotowywać z olejów własne kosmetyczne mikstury. Oczywiście też nie zawsze taki „surowy” olej, będzie doskonałym wyborem, szczególnie, gdy borykamy się problemami dermatologicznymi – jeżeli cierpisz z powodu chorób skóry, warto przed zastosowaniem skonsultować się ze swoim dermatologiem, na pewno pomoże dobrać najlepszy olej lub odradzi taką pielęgnację.

Ale jeżeli jeszcze nie spróbowałyście olejkowej pielęgnacji, najwyższa pora na zmiany! Olej to nie zamiennik balsamu, ma bardzo wiele zalet i grzechem byłoby przynajmniej nie poznać kilku z nich. Dlatego specjalnie dla was, przewodnik po olejkach i ich właściwościach. Bez względu na to czy zdecydujecie się na wypróbowanie 100% naturalnego oleju, czy postawicie na skomponowane przez specjalistów oleje i olejki dostępne w drogeriach, warto poznać podstawowe działanie, tych najbardziej polecanych.

PS: A na koniec, nasz przegląd olejkowych kosmetyków z drogerii ;).

Przewodnik po olejkach i ich właściwościach

01-Pielęgnacja olejkowa 02-Pielęgnacja olejkowa

03-Pielęgnacja olejkowa 04-Pielęgnacja olejkowa 05-Pielęgnacja olejkowa

Pielęgnacja olejkowa prosto z drogerii

Coraz więcej marek proponuje w swojej ofercie kosmetyki wzbogacone lub tworzone na bazie olejków i olejów, my pod lupę bierzemy ofertę marki evrēe – czyli kosmetyki bardzo dobrej jakości, w dobrej cenie i łatwo dostępne (bez kłopotu kupicie je w drogerii lub sklepie internetowym). A co evrēe ma do zaoferowania kobietom?

Nasze TOP 5:

1. MODELUJĄCY OLEJEK DO CIAŁA – SUPER SLIM

Czyli jeden z fajniejszych kosmetyków na tę porę roku. Dlaczego? Bo właśnie teraz przypominamy sobie o niedoskonałościach i rozpoczynamy akcję WIOSNA. Kosmetyk jest bardzo przyjemny i łatwy w aplikacji, posiada aż 7 składników aktywnych – w tym 5 olejków naturalnych. Wypróbujcie, jest genialny nie tylko do walki cellulitem!

cena: ok 29 zł, dostępny w drogeriach i internecie (w sklepie producenta znajdziecie go tutaj).

super-slim-olejek-do-ciala-modelujaca-specjalistyczna-upiekszajaca-kuracja-do-ciala-do-wszystkich-rodzajow-skorySKŁADNIKI AKTYWNE:

 • Polyplant Seaweed Complex ™ – kompleks algowy
 • olejek perilla
 • olejek grapefruitowy
 • olejek makadamia
 • olejek migdałowy
 • olejek winogronowy
 • pieprz cayenne / chili

DZIAŁANIE:

 • redukuje cellulit
 • ujędrnia i wygładza
 • modeluje i napina skórę
 • zmniejsza obrzęki

2. UPIĘKSZAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA – MULTIOILS BOMB

Kosmetyk, jak sama nazwa wskazuje, to prawdziwa multi-olejowo-odżywcza bomba! Składa się z mieszanki aż 7 naturalnych olejków. Można go używać do każdego typu skóry.

multioils-bomb-olejek-do-ciala-specjalistyczna-upiekszajaca-kuracja-do-ciala-do-wszystkich-rodzajow-skorySKŁADNIKI AKTYWNE:

 • olejek makadamia
 • olejek jojoba
 • olejek avocado
 • olejek migdałowy
 • olejek z wiesiołka
 • olejek winogronowy
 • olejek ryżowy

DZIAŁANIE:

 • poprawia wygląd blizn i rozstępów
 • wyrównuje koloryt skóry
 • długotrwale nawilża
 • ujędrnia i wygładza

cena: ok 29 zł, dostępny w drogeriach i internecie (w sklepie producenta znajdziecie go tutaj).

3. ODMŁADZAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA – GOLD ARGAN

gold-argan-olejek-do-ciala-specjalistyczna-odmladzajaca-kuracja-do-ciala-do-wszystkich-rodzajow-skorySKŁADNIKI AKTYWNE:

OLEJEK ARGANOWY:

 • kwasy Omega 6+9
 • witamina E
 • fitosterole
 • skwalan

DZIAŁANIE:

 • regeneruje i odżywia
 • głęboko nawilża
 • spłyca zmarszczki
 • uelastycznia i wygładza

cena: ok 29 zł, dostępny w drogeriach i internecie (w sklepie producenta znajdziecie go tutaj).

4. NAWILŻAJĄCY OLEJEK DO CIAŁA – POWER FRUIT

To produkt o silnie nawilżających właściwościach, co ciekawe to kosmetyk dwufazowy! I zupełnie nie przeszkadza tutaj zastosowanie olejków. Z pewnością świetnie sprawdzi się po zimie i na wakacyjne wyzwania. Nawilżający”shot” dla skóry łączy ze sobą moc olejków owocowych i kwasu hialuronowego.

power-fruit-olejek-do-ciala-nawilzajaca-specjalistyczna-upiekszajaca-kuracja-do-ciala-do-wszystkich-rodzajow-skorySKŁADNIKI AKTYWNE:

FAZA GÓRNA

 • olejek malinowy
 • olejek jojoba
 • olejek avocado
 • olejek winogronowy
 • olejek sezamowy

FAZA DOLNA

 • kwas hialuronowy

DZIAŁANIE:

 • intensywnie nawilża
 • rewitalizuje i odżywia
 • odpręża i łagodzi skórę
 • nadaje sprężystość i gładkość

cena: ok 29 zł, dostępny w drogeriach i internecie (w sklepie producenta znajdziecie go tutaj).

Pamiętajcie, że wśród „gotowych” kosmetyków mamy bardzo szeroki wybór, a produkty z zawartością olejków i olejów można śmiało zaprosić pod prysznic! I dlatego nasz numer 5 to własnie olejek pod prysznic, bo kto powiedział, że dobroczynnej pielęgnacji nie można zacząć wcześniej? 😉

5. NAWILŻAJĄCA PIELĘGNACJA DO MYCIA CIAŁA –  SUPER SLIM

Być może wymieniony na końcu, ale na pewno nie ostatni – bo to jeden z tych kosmetyków, który naprawdę się wyróżnia. Olejek do mycia ciała, który naprawdę jest olejkiem! I to nie byle jakim. Formuła składa się z naturalnych olejków w 90%.

Idealny wstęp do codziennej i niezajmującej czasu pielęgnacji. Polecamy.

super-slim-olejek-pod-prysznic-nawilzajaca-pielegnacja-do-mycia-ciala-do-wszystkich-rodzajow-skorySKŁADNIKI AKTYWNE:

 • olejek perilla
 • olejek oliwkowy
 • tocopherol

DZIAŁANIE:

 • ujędrnia i wygładza
 • skutecznie oczyszcza
 • chroni przed wysuszeniem
 • poprawia kondycję skóry

cena: ok 25 zł, dostępny w drogeriach i Internecie (w sklepie producenta znajdziecie go tutaj).


Zobacz także

10 zasad zarządzania pielęgnacją skóry według filozofii kaizen

„Ania, nie Anna”, nowy serial Netflixa znów zaskakuje. Takiej Ani się nie spodziewaliście, to trzeba zobaczyć

Rozwiązanie akcji „7 dni dla siebie”