Go to content

Batony BA! Zero dodatku cukru – świetny wybór dla osób aktywnych

Fot. Materiały prasowe

Żyjemy aktywnie, nieustannie jesteśmy w ciągłym biegu: dom, praca, szkoła, dlatego coraz więcej z nas stara się żyć świadomie. W tym celu wybiera wartościowe produkty, zmienia swoje przyzwyczajenia żywieniowe, a także stawia na aktywność jaką jest sport. Jest to nie tylko forma dbania o siebie i swoje zdrowie, ale cała filozofia życia. Podjęcie wyzwania, jakim jest regularna aktywność fizyczna i racjonalne odżywianie, nie od razu przychodzi z łatwością. Wymaga to często silnej woli. Całe szczęście, pojawiają się produkty, które wspierają osoby aktywne w ich postanowieniach. Z pomocą przychodzi nowa linia batonów zbożowych BA! Zero dodatku cukru, w trosce o zdrowie nie zawierają one syropu glukozowego, tłuszczy utwardzonych oraz cukru.

Bieg po zdrowie

Żyjąc aktywnie każdy moment dnia masz wykorzystany w 100%. Starasz się zawsze stawać na wysokości zadania, regularnie ćwiczysz i realizujesz się zawodowo. Twój dzień wypełniony jest co do minuty, dlatego warto abyś sięgała po pełnowartościową przekąskę, która pomoże Ci złapać równowagę przed treningiem, w trakcie pracy czy nauki. Bakalland BA! składają się ze zbóż i owoców, nie zawierają cukru, syropu glukozowego, ani tłuszczów utwardzonych, doskonale wpisują się w potrzeby osób, chcących zdrowo i z energią działać przez cały dzień.

Idealna propozycja dla Ciebie od Bakalland

Właśnie dla osób aktywnych i poszukujących najwyższej jakości produktów, staramy się działać na co dzień. Nowe produkty z linii Bakalland BA! wzbogacone są popularnymi SuperFoods (quinoa, amarantus, chia) oraz najwyższej jakości owocami. To odpowiedź na potrzeby osób świadomie wybierających przekąski, chcących urozmaicić swoją dietę smacznymi, wysokobłonnikowymi produktami.

3 wyjątkowe smaki

Batony BA! Zero dodatku cukru to kompozycja pięciu zbóż: owsa, pszenicy, jęczmienia, żyta i ryżu w trzech wariantach smakowych: BA! 5 zbóż Truskawka & Quinoa, BA! 5 zbóż Wiśnia & Amarantus oraz BA! 5 zbóż Kokos & Chia. Batony zawierają dodatek naturalnego błonnika – inuliny, wytwarzanej z korzenia cykorii, która wspiera funkcjonowanie korzystnej mikroflory układu pokarmowego (Bifidobacterium).

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Truskawka & Quinoa (30 g)

Nowy baton Bakalland BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Truskawka & Quinoa to kompozycja 5 chrupkich zbóż z aromatyczną truskawką, wzbogacona dodatkiem komosy ryżowej (quinoa). Porcja zawiera 113 kcal.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Wiśnia & Amarantus (30 g)

Baton BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Wiśnia & Amarantus jest kompozycją 5 chrupkich zbóż ze słodko-kwaśną wiśnią z dodatkiem ziarna amarantusa. Porcja zawiera 112 kcal.

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Kokos & Chia (30 g)

Baton Bakalland BA! Zero dodatku cukru 5 zbóż Kokos & Chia to innowacyjna kompozycja, będąca połączeniem chrupkich zbóż z kokosem i nasionami chia (szałwia hiszpańska). Porcja zawiera 120 kcal.


Artykuł powstał we współpracy z Bakalland