Go to content

Konkurs „Poczuj się piękna – jesteś taka”

Fot. Materiały prasowe

Ile razy przeglądałaś oferty salonów kosmetycznych i urodowych klinik, i nagle, coś podszeptywało ci do ucha – „nie, ty, taka zwykła kobieta, chyba się tam nie wybierasz?”. Chyba każdej z nas zdarzyło się (pewnie nie jeden raz) odsuwać siebie na potem, na za jakiś czas, lepszy  moment. Nieustannie spadamy w dół naszej listy priorytetów. A przecież tak bardzo walczymy o swoją pewność siebie, równouprawnienie, szczęście, dlaczego nie pozwalamy sobie na dbałość o ciało? Dziś zapraszamy was do wspólnej zabawy. To małe wyzwanie, by pozwolić sobie pomarzyć o sobie, swojej cielesności, urodzie. Bez wyrzutów sumienia, strachu przed oceną. Przecież Klinika Piękna, nie gryzie – od dawna nie jest zarezerwowana dla celebrytów czy bogaczy. Warto pomyśleć o sobie, i w całym tym zabieganym życiu znaleźć dla siebie przestrzeń… marzyć, planować.

Pozwól sobie  na marzenia o sobie, swojej urodzie i napisz nam o tym. Kto wie, może są bliżej niż kiedykolwiek wcześniej? Poczuj się piękna – przecież jesteś taka!

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu: „Sprawdź dostępne zabiegi w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty i napisz, które z nich wydają Ci się najciekawsze, z którego najchętniej byś skorzystała i dlaczego?”
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę pod czas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

„Sprawdź dostępne zabiegi w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty i napisz, które z nich wydają Ci się najciekawsze, z którego najchętniej byś skorzystała i dlaczego?”. Podpowiedzi szukaj na stronie internetowej: beautyduty.pl

Nagrody:

3 x bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania na dowolne zabiegi kosmetologiczne w Klinice Estetyki Ciała Beauty Duty w Warszawie.

Vectus porawiony

1a Wnętrze

legend

2a Wnetrze

Emerge porawiony

3a Wnetrze

Beograd 15.03.2009. Kozmeticki salon Celulite expert, tretman lica, celulit, Korolija Magdalena i Danijela Foto:Vesna Andjic

 

Geneo poprzwione

Klinika Estetyki Ciała Beauty Duty to miejsce wyjątkowe, w którym przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń oraz naturalnych technik takich jak Endermologia wykonujemy zabiegi odnawiające naturalne piękno i poprawiające wygląd zarówno kobiet jak i mężczyzn w każdym wieku. Beauty Duty w wolnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza „obowiązek piękna” i właśnie w hołdzie temu hasłu powstała nasza klinika urody.

Jako eksperci w zakresie estetyki ludzkiego ciała, wierzymy, że piękno tkwi w każdym z nas, a rolą zespołu naszej kliniki jest jego pielęgnacja i odnowa. Naszym klientom zapewniamy niezwykłą atmosferę, najlepsze dostępne na rynku zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne oraz referencyjną jakość obsługi klienta przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Nasza klinika urody znajduje się w Warszawie – dokładnie w dzielnicy Targówek, przy ulicy Kondratowicza 18 lok. 411.

Konkurs trwa od 17.10.2016 do 30.10.2016 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Oh!me do dnia 07.11.2016 roku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.