Go to content

Konkurs „Poczuj się dobrze w swojej skórze”

Fot. iStock / CoffeeAndMilk

Czy czujesz się dobrze w swojej skórze? Ja nie zawsze, ale mimo to, za nic nie zamieniłabym jej na inną. Lubię ją. Bardzo dosłownie i w przenośni. Jest moim najlepszym meteorologiem i lekarzem. To ona stawia pierwsze diagnozy, czasem krzyczy: zwolnij odrobinę, zobacz, co widzisz? I jakbym się na tę skórę nie denerwowała, to często właśnie ona ostrzega mnie przed zaniedbywaniem ciała i siebie w ogóle. Sygnalizuje swoje potrzeby wprost bez żadnych kompromisów.

Co mówi moja skóra?

  • Przypomina mi o tym,  żeby dobrze się odżywiać.
  • Przypomina, żebym o nią (i o siebie) dbała.
  • Dziękuje mi za pięć minut uwagi dziennie.
  • Ostrzega, gdy moje ciało nie ma się najlepiej.

A metaforycznie, czy kocham swoją skórę i dobrze się w niej czuję? Lubię ją bardzo, bo ona to ja. I nawet gdybym spotkała wróżkę, nie zamieniłabym jej, życzenie zostawiłabym na coś zupełnie innego, bo o skórę sama mogę świetnie zadbać. I podziękować jej za wszystko. A ty?

Napisz nam, czy czujesz się dobrze w swojej skórze i weź udział w naszej zabawie. Do wygrania w konkursie są super kosmetyki marki BANDI, które sprawią, że z pewnością już nigdy nie będziesz chciała wskoczyć w cudzą skórę 😉 .

Jak się dobrze poczuć w swojej skórze? Jest na to kilka prostych sposobów!

  1. Dbaj o nią tak, jak lubisz. To jeden z niewielu obowiązków wobec niej – i w dodatku może być przyjemny.

  2. Pamiętaj o niej, jest częścią ciebie. Nie rób jej przykrości – zmyj makijaż, zdrowo się odżywiaj i pij dużo wody – obie na tym skorzystacie!

  3. Bądź dla niej wyrozumiała, nie złość się tak na nią. Zaakceptuj siebie, zbyt często stawiamy przed sobą nierealne oczekiwania i zadania. Lubić siebie, to lubić swoją skórę, nawet z jej fochami. Ttak, wiemy doskonale, że potrafi dać ci w kość, ale nie krzycz na nią, tylko się nią zaopiekuj. Obiecujemy, że wtedy obie będziecie szczęśliwe.

Zasady:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie, należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe. W komentarzu do tego artykułu napisz, czy czujesz się dobrze w swojej skórze. Opowiedz nam o tym – bardzo dosłownie lub metaforycznie. Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność!
  2. Za moment dokonania zgłoszenia Konkursowego w sposób określony w ust. 1 uważa się moment, w którym zgłoszenie zostanie zapisane na serwerze platformy do komentowania.
  3. Jedna osoba może przesłać tylko jedną  odpowiedź. W przypadku udzielenia większej liczby odpowiedzi Organizator weźmie pod uwagę podczas rozstrzygania konkursu pierwszy zapisany komentarz.

Zadanie konkursowe:

Napisz nam, czy czujesz się dobrze w swojej skórze. Opowiedz nam o tym – bardzo dosłownie lub metaforycznie. Jak zawsze liczymy na waszą kreatywność!

Nagrody:

5 x zestaw kosmetyków marki BANDI, w skład, którego wchodzą:

– Morski żel oczyszczający do twarzy Pure Care
– Bio-esencja naprawcza Pure Care
– Lotion złuszczający PHA Pure Care
Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

Konkurs trwa od 24.11.2017 do 07.12.2017 . Wyniki zostaną opublikowane do dnia 17.12.2017 roku na www.ohme.pl.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.