Go to content

Kogo chcesz vs. kogo potrzebujesz w związku. Spójrzmy prawdzie w oczy

Photo by Toa Heftiba on Unsplash

Oczekiwania vs. rzeczywistość. Marzenia vs. potrzeby. Wydaje mi się vs. wiem. Każda z nas boryka się z tymi rozdźwiękami. Jak to jest przypadku szukania miłości? Zajrzyjmy w gwiazdy.

Baran

Kogo chcesz: Kogoś, kto od czasu do czasu gra ostro, ale jednocześnie kogoś, kto poddaje się twojej woli bez większego nacisku. Kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się naprawdę pewna siebie.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto idzie obok ciebie, a nie ukrywa się w twoim cieniu. Kogoś niezależnego i pewnego siebie i waszego związku. Kogoś, kto nie boi ci się przeciwstawić, kiedy jest to konieczne.

Byk

Kogo chcesz: Kogoś, kto wydaje się mieć wszystko. Kogoś, kto tak naprawdę nie jest w twojej lidze. Kogoś, kto pozwala ci być tą, która nieustannie kocha bardziej, ponieważ czujesz, że nie zasługujesz, aby ktoś kochał cię równie mocno.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto wkłada dodatkowy wysiłek, aby Cię zainteresować. Ktoś, kto robi wszystko, aby zdobyć Twoje zaufanie, a następnie robi wszystko, aby je utrzymać. Kogoś, kto nie boi się pokazać reszcie świata, że ​​jesteście razem.

Bliźnięta

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest wszędzie, jest intensywny i rozproszony. Kogoś, kto wydaje się odzwierciedlać rzeczy, które widzisz w sobie. Kogoś, kto nie może Cię w pełni zrozumieć, ponieważ lubisz być tajemnicza i trudna do poznania.

Kogo  potrzebujesz: Kogoś, kto pasuje do Twojej energii i entuzjazmu w rozmowach. Kogoś, kto potrafi dobrze komunikować swoje uczucia. Kogoś, kto może „udźwignąć” wszystkie twoje dobre i złe cechy – i kochać cię tak po prostu.

Rak

Kogo chcesz: Kogoś, kto pasuje do Twojego pomysłu na związek i partnera. Ktoś, kogo myślisz, że możesz zmienić, po prostu kochając go wystarczająco mocno.

Kogo potrzebujesz: Kogoś wyjątkowo lojalnego, kto gotów jest zrobić wszystko, aby wytrzymać z tobą na dłuższą metę. Kogoś, kto nigdy nie sprawi, że zwątpisz, czy możesz na nim polegać. Kogoś, kto ma z tobą naturalną chemię, ale ma również cechy, które mogą cię uzupełniać i faktycznie przenieść wasz związek na wyższy poziom.

Lew

Kogo chcesz: Kogoś, kto przytakuje wszystkiemu, co mówisz i robisz. Kogoś, komu udaje się pogłaskać twoje ego.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto popycha Cię do bycia lepszą bez ciągłych kłótni o wszystko, co mówisz. Kogoś, kto komplementuje cię bez przerwy. Kogoś, kto nie boi się okazywać Ci miłości i uczucia bez ograniczeń.

Panna

Kogo chcesz: Kogoś, kto nie w pełni Cię rozumie. Kogoś, kto „odhacza” kolejne punkty na Twojej liście atrybutów na odpowiedniego partnera. Kogoś, kto pozwala ci mieć wszystko pod kontrolą.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto akceptuje i rozumie Cię na najgłębszych poziomach. Kogoś, kto może nadążyć za tobą intelektualnie. Kogoś, kto może wydobyć cię z twojej skorupy i pokazać, że to nie takie straszne.

Waga

Kogo chcesz: Kogoś, kto po prostu cię kocha i kropka (nawet jeśli ty go nie kochasz). Kogoś, kto poświęca ci uwagę i oddanie tak po prostu. Kogoś, kto jest najbardziej namiętnym i romantycznym kochankiem, jaki kiedykolwiek istniał.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto ceni miłość i związek z tobą. Kogoś, kto odwzajemni całą miłość, którą wnosisz do związku. Kogoś, kto naprawdę cię doceni, nie oczekując niczego w zamian, pomimo tego, że będziesz bardziej niż chętna do odwzajemniania.

Skorpion

Kogo chcesz: Kogoś, kogo nie możesz mieć lub nawet nie powinnaś chcieć. Kogoś, kto aż przytłacza namiętnością i seksapilem, przy kim poczujesz się… szalona. Kogoś, kto sprawia, że ​​czujesz się ważniejsza i więcej warta, ponieważ jesteś z nim związana.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto będzie Cię pielęgnował i akceptował to, kim jesteś. Kogoś, kto łagodzi twoją naturalną zazdrość, ponieważ z całego serca mu ufasz. Kogoś, kto nie sprawia, że ​​czujesz się gorsza, ale cenna i całkowicie przez niego pożądana.

Strzelec

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest poza twoim zasięgiem. Kogoś, kogo sobie wyobrażasz, że dopełni cię, wypełniając puste przestrzenie, które widzisz w sobie. Kogoś, kto bez wahania wprowadzi Cię w każdy śmiały pomysł, jaki wpadnie ci do głowy.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto nie próbuje uciec od ciebie, ale chce cię poznać, jednocześnie dając ci swobodę bycia sobą i robienia rzeczy, których chcesz. Ktoś, kto sprawia, że ​​naprawdę chcesz się zaangażować. Kogoś, kto chce szaleć, a jednocześnie od czasu do czasu sprowadzi cię z powrotem na ziemię.

Koziorożec

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest niezwykle niezależny, prawie do winy. Kogoś, kto odzwierciedla wszystko, czym chciałbyś być, ponieważ myślisz, że to zmotywuje cię do tego, by stać się bardziej takim. Ktoś, kto odnosi ogromne sukcesy, szczególnie w czymś, co cię interesuje.

Kogo  potrzebujesz: Kogoś, kto pozwala ci odkrywać własną wolność, jednocześnie zmuszając cię do wyjścia ze swojej strefy komfortu i wejścia w to, czego od siebie chcesz. Kogoś, kto jest pełen pasji i ambitny, ale od czasu do czasu przydałby się pomocną dłoń.

Wodnik

Kogo chcesz: Kogoś, kto jest taki jak ty. Kogoś, kto odzwierciedla wszystkie twoje cechy, dobre i złe. Abyś poczuł, że jesteś potrzebny i… zdrowy na umyśle.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto cię komplementuje, a nie kogoś, kto jest identyczny jak ty. Kogoś, kogo nie musisz naprawiać, a on nie próbuje naprawiać ciebie. Osoby, która nie boi się być spontaniczna.

Ryby

Kogo chcesz: Kogoś, kto sprawia, że czujesz WSZYSTKO. Kogoś, o kim marzysz i kto cię inspiruje, w zasadzie kogoś, kto będzie twoją muzą. Kogoś, kogo łatwo opuścisz, gdy twoje zainteresowanie zacznie słabnąć.

Kogo potrzebujesz: Kogoś, kto nie tłumi Twojej kreatywnej, emocjonalnej strony, ale wnosi do związku logikę i praktyczność. Kogoś, kto sprawia, że nie boisz się zaangażować, przy kim nie będziesz szukać drogi ucieczki. Kogoś, kto sprawia, że zaangażowanie nie wygląda przerażająco ani nudno, ale staje się nowym światem inspiracji i podniecenia.