Go to content

JLab vs. JBL: dłuższe słuchanie, więcej mocy

Bezprzewodowe słuchawki TWS to przede wszystkim swoboda użytkowania, brak kabla i wygodne etui z power bankiem. Sprawdzają się podczas słuchania muzyki z przenośnych źródeł dźwięku, zarówno podczas biegania, jak i np. w komunikacji miejskiej. Zastanawiasz się nad wyborem konkretnego modelu słuchawek? Te najbardziej zaawansowane technologicznie jak JLab GO Air POP w porównaniu z JBL Wave 100 są bardziej poręczne, zapewniają dłuższe słuchanie muzyki i lepszą jakość dźwięku.

W nowych modelach telefonów trudno już znaleźć wyjście słuchawkowe 3,5 mm, co w naturalny sposób skłania nas do korzystania ze słuchawek bezprzewodowych. A te z roku na rok są coraz nowocześniejsze i zapewniają większy komfort słuchania.

Popularny model JBL Wave 100 zapewnia możliwość odtwarzania przez 20 godzin. Ponieważ marki prześcigają się w ulepszaniu tych parametrów, model JLab GO Air POP umożliwia odtwarzanie muzyki czy prowadzenie rozmów nawet przez 32 godziny. Każda słuchawka zapewnia 8-godzinne odtwarzanie muzyki, a etui, które działa jak power bank, wydłuża ten czas o dodatkowe 24 godziny. Dodatkowo, wbudowany kabel USB sprawia, że ładowanie słuchawek jest niezwykle proste.

Ważne jest, by słuchawki, w których uprawiasz sport na powietrzu, były odporne na pot, wilgoć czy deszcz. By przekonać się o stopniu wodoszczelności, szukaj oznaczenia IPX, które określa poziom ochrony przed pyłem oraz wilgocią. JLab GO Air POP ma symbol IPX4, co zapewnia ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków z natężeniem do 10 litrów na minutę, a więc nawet w czasie intensywnych opadów deszczu.

Słuchawki JLab GO Air POP mają trzy rozmiary końcówek, dzięki czemu można uzyskać niesamowitą jakość dźwięku EQ3. By usłyszeć różnicę, wystarczy stuknąć raz lub dwa razy, a dźwięk dopasuje się do twoich osobistych preferencji. Do wyboru masz trzy tryby: BASS BOOST, czyli wzmocnienie basów i subbasów, BALANCED gwarantuje równomierne brzmienie na wszystkich poziomach oraz SIGNATURE, czyli wzmocnione wokale i basy.

Zarówno JLab GO Air POP jak i JBL Wave 100 mają funkcję Dual Connect, która pozwala na bezproblemowe, wygodne słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Oba modele mają również możliwość wygodnego sterowania dotykowego bezpośrednio ze słuchawek.