Go to content

Z jakiego powodu zdradzają poszczególne znaki zodiaku? Raki z miłości, a Panny dla seksu?

Gdyby wszystko dało się wytłumaczyć gwiazdami, czy życie nie byłoby łatwiejsze i bardziej zrozumiałe? Czytasz horoskop i już wiesz, co się wydarzy, z kim się związałaś lub z kim związać się nie chcesz. Często przyznajemy, że sporo prawdy zawartej jest w horoskopach. Czy tak będzie i tym razem? Czy wyczytane z gwiazd powody, dla których zdradzają poszczególne znaki zodiaku, choć trochę mogą pokrywać się z rzeczywistością i być dla nas ostrzeżeniem?

Zobaczmy.


 

źródło: kobieta.gazeta.pl

Baran, znak zodiaku Fot. iStock

1/12 Baran

Okazuje się, że tym, czego Barany nie lubią w związkach, jest nuda. Barany uwielbiają być nieustannie zdobywane, lubią, gdy coś się w związku dzieje, niestraszne dla nich ryzyko, a ważne bardzo porywy namiętności.

Jeśli Baran zwiążę się z kimś o osobowości raczej spokojnej, nieskorej do podnoszenia adrenaliny w związku, cóż… zdrada wcześniej czy później może się zdarzyć.

Fot. iStock / Ratikon

2/12 Byk

Byki z kolei nie lubią ryzyka. Dobrze czują się w stabilnych i bezpiecznych związkach. Co więcej – dla nich ma być po prostu przyjemnie. Dlatego, jeśli ktoś wiąże się z Bykiem powinien pamiętać, że dla niego ważne są wspólne  wyjścia do kina, kolacja w miłej restauracji, drobny prezent bez okazji, ale także dobry seks.

Kiedy robi się nijak, gdy Byk ma poczucie, że w związku został trochę zaniedbany, może zacząć rozglądać się za możliwością romansu, w którym zaangażuje się bez reszty, dlatego warto uważać.

Fot. iStock / Ratikon

3/12 Bliźnięta

Uwielbiają flirtować i też bardzo często wysyłają trochę sprzeczne sygnały. Bo na flircie raczej u Bliźniaków się kończy, nie są skłonne od razu zdradzać, wchodzić w romans.

Dla nich najbardziej pociągający jest mózg. Jeśli Bliźnięta poznają osobę, z którą mogą przegadać cały wieczór, która jest dla nich ciekawa i inspirująca – przepadły. Ale tylko na chwilę, do czasu gdy nie poznają kogoś jeszcze bardziej interesującego.

Fot. iStock

4/12 Rak

Rak zupełnie nie jest zainteresowany przelotnymi znajomościami, krótkimi romansami czy przygodami. Dla niego najważniejsza jest rodzina, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu.

Dlatego, jeśli już miałby zdradzić, to tylko z miłości, a zakochać może się w kimś, kto zdaje się być lepszym partnerem na życie niż dotychczasowy. Zdrada to tak naprawdę dla niego chęć zbudowania nowego związku, a nie chwilowej przyjemności i odskoczni.

 

Fot. iStock / Ratikon

5/12 Lew

Lew zdradza, gdy ma poczucie, że partner bądź partnerka traci zainteresowanie jego osobą. Lew musi być podziwiany, musi widzieć zachwyt swoją osobą w oczach kogoś innego. Gdy zaczyna brakować mu tego w związku – rozgląda się za kimś, kto nakarmi jego ego.

Należy pamiętać, że Lew traktuje romans jak przygodę, a więc chętnie skorzysta z okazji szalonego wyjazdu, ale już wspólne mieszkanie i poważne plany – niekoniecznie.

Fot. iStock / Ratikonv

6/12 Panna

Dla Panny ważny jest seks i właściwie tylko seks – jeśli chodzi o zdradę. Uważa, że dbałość o życie seksualne jest tak samo istotne jak zdrowe jedzenie. Jeśli seks w jej związku zdarza się rzadko, na bank znajdzie sobie kogoś, z kim pójdzie do łóżka.

Nie bawi się we flirty, podchody, jasno daje do zrozumienia, że liczy się dla niej jedynie seks. I to wszystko, po namiętnym spotkaniu z kochankiem, wraca do swojego uporządkowanego życia i nie w głowie jej emocjonalne zaangażowanie i tęskne SMS-y.

i.Stock

7/12 Waga

Waga uwielbia być w centrum zainteresowania, a już flirt, uwodzenie to jej żywioł. Czuje się w takich gierkach, jak ryba w wodzie, dlatego tak bardzo inni chcą być jej kochankami, bo ona tak ładnie ich o to prosi.

Jej romanse są jak z najlepszych harleqinów – pełne intryg, tajemnic, niezdecydowania, odpychania i przyciągania. Cały czas musi się coś dziać, nie może być nudy.

Fot. iStock

8/12 Skorpion

Dla Skorpiona niezwykle ważny jest seks. I gdy w jego sypialni zaczyna wiać nudą, szuka urozmaicenia i możliwości realizacji swoich fantazji. Niemal zawsze zdradza pod wpływem namiętności z kimś, w kogo oczach widzi pożądanie, kto dla niego będzie w stanie zaryzykować i zdecydować się na romans.

Jeśli okaże się, że kochanek nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom, Skorpion porzuca go na rzecz kogoś innego.

Fot. iStock / Ratikon

9/12 Strzelec

Strzelec ceni sobie w życiu dobrą zabawę, szaleństwo i nieustającą ciekawość świata. Lubi jak coś się dzieje i gdy wokół niego znajdują się interesujący ludzie. Jeśli zdradza to właśnie dla zabawy, a później dziwi się, że musi ponieść jakieś tego konsekwencje.

Zdrada to dla niego chwilowa fascynacja, gdy ta mija, idzie po prostu dalej.

Fot. iStock / Ratikon

10/12 Koziorożec

Dla Koziorożców przez długie lata najważniejsza jest praca. Nic innego się nie liczy. Dopiero koło 40-tki, a nawet 50-tki dociera do nich, ile okazji przegapili, ile szans nie wykorzystali. Wtedy zaczynają nadrabiać stracony czas, ku przerażeniu rodziny.

Jeśli zdradzają to z powodu wielkiej miłości albo z chęci zemsty na dotychczasowym partnerze. Nadal jednak najważniejsza dla nich pozostaje rodzina. Często romanse zmieniają na wieloletnie i trwałe przyjaźnie.

Fot. iStock / Ratikon

11/12 Wodnik

Nieprzewidywalność jest znakiem rozpoznawczym Wodników. Z nimi nigdy nic nie wiadomo, także w temacie zdrady. Nigdy nie wiadomo z kim i z jakich powodów może cię zdradzić. To się dzieje po prostu – można by rzec i nie ma tu wspólnego mianownika przy doborze kochanków – może być starszy, młodszy, zgrabna niczym modelka i modela plus size.

Za to Wodniki świetnie się kamuflują, wykryć ich zdradę jest w większości przypadków niemożliwe.

Fot. iStock / Ratikon

12/12 Ryby

Ryba, aby zdradzić, musi poczuć trochę magii, niewytłumaczalnych znaków, które skłaniają ją do tego kroku. Szuka przyczyn w układzie gwiazd, w dla nikogo niezrozumiałych sygnałach – tylko ona wie, dlaczego wpadła w ramiona akurat tej osoby.

Ryby bardzo często wchodzą w bliskie relacje doradzając znajomym w miłosnych sprawach. Stąd już cienka granica między przyjaźnią a romansem. Tyle, że kiedy zdrada wychodzi na jaw, osoby spod tego znaku zodiaku zachowują się tak, jakby właściwie nic takiego się nie stało.

Poza tym Ryby mają łatwość prowadzenia podwójnego życia. Często flirtują w internecie.