Go to content

Jak stworzyć wnętrze pełne niebanalnych kompozycji kwiatowych?

Już w ten weekend w Warszawie odbędą się pokazy tworzenia kompozycji kwiatowych prowadzone przez Międzynarodowego Mistrza Polski we Florystyce! Na wydarzenie zaprasza firma FORTE, która jest producentem mebli oraz salony Agata, w których można kupić najnowszą kolekcję POLYPODY.

Kolekcja POLYPODY stworzona z miłości do roślin

Okazją do spotkania jest premiera najnowszej kolekcji POLYPODY, która została zaprojektowana z myślą o miłośnikach kwiatów. Meble te pozwolą Ci odpowiednio wyeksponować ulubione rośliny i cieszyć się otaczającą Cię zielenią.

Z pomocą komody, szafki RTV, witryny, meblościanki, stołu i stolika kawowego stworzysz wyjątkowy salon połączony z jadalnią. Natomiast regały w dwóch rozmiarach oraz biurko pomogą zaaranżować domowy gabinet pełen kwiatów lub kącik home office. Meble posiadają specjalne, wodoodporne wkłady, które pełnią funkcję skrzyń na kwiaty. Dzięki temu przy pielęgnacji roślin nie trzeba się martwić, że woda wypłynie z doniczki i zniszczy mebel. Wspaniałym dopełnieniem kolekcji POLYPODY jest oświetlenie LED, które dodatkowo podkreśli piękno roślin, a także zapewni odpowiednie warunki do ich wzrostu.

Kwiatowe inspiracje od Mistrza Florystyki!

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Piotr Sekunda – Międzynarodowy Mistrz Polski we Florystyce! Założyciel i trener Floral Academy zdradzi uczestnikom wydarzenia tajniki tworzenia najciekawszych kompozycji kwiatowych.

W programie pokazu:

  • roślinne aranżacje stołu,
  • trwałe dekoracje z roślin doniczkowych,
  • kompozycje w naczyniach z roślin ciętych i doniczkowych,
  • pakiet mistrzowskiej wiedzy o zasadach komponowania i aranżowania w przestrzeni.

Brzmi zachęcająco? Przyjdź w najbliższy weekend do jednego z salonów meblowych AGATA:

  • 27.08. (sobota), godz. 13:00 oraz godz. 16:00, ul. Toruńska 118, Warszawa – Targówek,
  • 28.08. (niedziela), godz. 11:00 oraz godz. 13:00, al. Krakowska 61, Warszawa – Okęcie.

Wstęp na pokazy florystyczne jest bezpłatny.

Rośliny odmienią Twoje mieszkanie

Kompozycje kwiatowe mogą stać się ciekawym elementem wystroju Twojego mieszkania. Wprowadzą do wnętrza spokój i harmonię. Pozytywnie wpłyną na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Wśród roślin relaks będzie głębszy, a Twoje oczy podziękują Ci za sesję wpatrywania się w zieleń. Kwiaty zwiększą wilgotność powietrza w mieszkaniu, a odpowiednie gatunki dodatkowo oczyszczą powietrze z niektórych niebezpiecznych związków!

Informacje zawarte w artykule nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane wyłącznie w celach informacyjnych. Ze względów technologicznych, widoczne na wyświetlaczach urządzeń i na wydrukach kolory mebli oraz artykułów dekoracyjnych mogą różnić się od rzeczywistych.